Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> pet Fish >> krmení ryb >> 

Jak zvýšit Hlemýždi krmiva pro ryby

Některé druhy akvarijních ryb , včetně gouramis , cichlid a sekavců , může být krmena některé šneky , jako doplňky stravy . Ve skutečnosti , pro některé ryby - zejména ČTVERZUBCOVITÍ - šneci jsou vlastněhlavní součástí jejich pravidelné stravě . Nicméně, většina pet obchody nemají skladem velké množství napájecích hlemýžďů - v případě, že zásoby vůbec nějaké . Šneci ulovené ve volné přírodě často nesou škodlivé parazity . Protonejrozumnějším řešením pro mnoho akvaristy , zejména Puffer vlastníků , je chovat a vychovávat své vlastní šneků pro krmiva pro ryby . Věci, které budete potřebovat
10 galonů akvária
akvárium filtrovat
2 + ramshorn nebo rybniční šneky
Zelená zelenina
Akvárium sifon
Akvarijní testy vody kit
Akvárium úpravu vody ( volitelný )
Zobrazit další instrukce dovolená 1

Naplňte akvárium s kondicionér ošetřené vody a připojte a zapněte filtr . Nechte ho běžet naprázdno po dobu nejméně několik dní . Místo na úpravu vody , můžete jednoduše ošetřit vodu nastavením přes noc , před zavedením do nádrže .
2

Získat alespoň dva ramshorn šneky , nebo dvě rybník šneky , od místní zverimexu nebo akvárium kamaráda a umístit je ve vašem akváriu . Oba druhy jsou hermafroditi , takže se nemusíte starat o sexu z hlemýžďů .
3

pravidelně krmit šneky zbledl nebo jinak měkká zelenina , např. hlávkový salát , squash a cuketa . Odstraňte nespotřebované zbytky jídla z tanku , jak se začne zhoršovat .
4

použijte sifon provést dílčí změny vody alespoň jednou týdně . Měli byste sifon se zhruba 50 procent vody pokaždé, a nahradit ji upravenou vodou .
5

Pravidelně kontrolujte parametry vody s testovacím akvarijní vody kit . Pokud jsou přítomny jakékoliv amoniak nebo dusitany , provést další dílčí změny vody : Také se snaží udržet tvrdost a alkalita kolem 100 ppm každého
6

Pohodlně se usaďte a sledujte, jak vaše šneci reprodukovat . . Oba ramshorn šneci a rybník šneci budou chovat hojně , pokud za předpokladu, s dostatkem jídla a čisté vody podmínek .

Copyright © www.421948.com