Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> pet Fish >> krmení ryb >> 

Jak krmit pleco Fry

pleco je jedním z nejvíce fascinujících a nejužitečnější , obyvatelé každém akváriu . Tyto brnění á ryby jsou známé pro trávit hodiny připojené na bocích nádrže , kde pomáhají odstranit řasy a jiné nečistoty . Chov plecos a zvyšování pleco potěr může být náročné , ale také to může být docela obohacující . Věci, které budete potřebovat
akvárium
Liquid smažit jídlo
Řasy tablety
Zelené fazolky
Zobrazit další instrukce dovolená 1

Odstraňte ostatní obyvatele nádrže , pokud jste tak již neučinili . Jiné ryby v nádrži bude obtěžovat pleco potěr a soutěžit s nimi o jídlo . Dospělí plecos mohou být ponechány v nádrži s smažit -samec pleco stará vajec po vylíhnutí
2

Použijte tekutý potěr potraviny krmit novorozence plecos . . Postupujte podle pokynů krmení na obalu , aby se zabránilo podávání příliš mnoho nebo příliš málo .
3

Place řas tablety do vody a nechte rozpustit . Smažit se mohou jíst tento rozpuštěný řasy , jak rostou .
4

Cut čerstvé zelené fazole na nejmenší kousky můžete, a umístit je v akváriu . Jak smažit rostou, mohou jíst tuto rostlinu matter.Using vrtulník nebo mixér získat kousky jako malé , jak je to možné doporučuje se .
5

Změna 20 procent vody v nádrži na pleco týdenní bázi . Kvalita vody je rozhodující pro rostoucí potěr , a mění vodu v pravidelných intervalech jenejlepší způsob, jak udržet dobrou kvalitu vody . Vypusťte 20 procent vody se sifonem , dávejte pozor, abyste nasávat některý z pleco plůdku . Pomalu přidat čerstvé , odchlorovanou vodu zpět do nádrže , dokud je plná .

Copyright © www.421948.com