Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> pet Fish >> krmení ryb >> 

Halibut Pěstitelské Diety

Halibut mají jedinečnou stravu, která se může skládat z několika různých druhů ryb a vzorců . Farm - zvedl halibut mají velmi odlišnou stravu , než že z divokého platýse . To je důležité pro každého, kdo se zajímá o zvyšování platýse vědět, jaké diety jsou k dispozici v různých fázích a velikostí ryb možnosti . Funkce

Halibut jsou některé z větších ryb oceánu . Mohou dorůst do více než 400 liber ve volné přírodě , většina chovaných ryb v rozmezí 5 - 15 liber . To je platýse ideální velikost pro zemědělství , protože jsou příliš velké a příliš malé . Strava , že většina halibuty jíst je také snadno najít a používat v zemědělských klecích . Většina zdrojů platýse pochází z Aljašky , Norska , Velké Británii , Kanadě a na Islandu .
Wild Dieta

V divoké , platýse mají diametrálně odlišnou stravu , než se dělat v zemědělských podnicích . Velmi malé halibut jíst plankton pro první rok života . Od jednoho do tří let halibut jíst krevety a garnáty -jako organismy , jako jsou euphausiids . Některé malé ryby jsou také nejedl . Starší divoké halibut jedí velké množství ryb , včetně ropušnice , sablefish , treska , Pollock a sledě . Chobotnice , škeble , krabi a dokonce i menší halibut být jeden plně dospělý divoké dospělé platýse .
Farm Dieta

Hodně z rozdílu mezi divokými a zemědělských halibuta let diety přichází skrze úkor krmení tak velké množství potravin na platýse kromě jejich více sedavý způsob života v chovných klecí . Většina zemědělských halibut jsou krmena v předepsané dietě založené na nutričních potřeb ryb . V současné době nejsou k dispozici žádné formule určené výslovně pro platýse , ale mnoho dalších mořských ryb vzorce jsou schopni podpořit život na farmě platýse .
Mixed Dieta

brzy fáze farmy platýse života , hlavně v prvních měsících , halibut jsou krmena artemie nebovzorec se stejnými nutričními hodnotami . Při chovu , ryby jsou uvedeny v předepsané dietě navržen tak, aby maximalizoval svůj příjem potravy . Někteří zemědělci budou krmit syrové ryby na halibuty . Dospělí halibut jsou krmeny pouze vzorec stravy . Za pár týdnů , mladý halibut jsou nabízeny přechodné strava se skládá z živých ryb a krmné směsi spolu .
Formule Přísady

Farm ryby vzorec diety mohou být vyrobeny s různé nutriční hodnoty a složek . Některé vzorce diety jsou na rostlinné bázi a použití přísad , jako yucca , aby ryby správnou stravu . Krevní moučka , krevety , chobotnice , kraby a krill jsou také běžně vyskytují v zemědělství a ryb vzorců . Další vzorce mohou být rovněž uvedeny .

Copyright © www.421948.com