Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> pet Fish >> krmení ryb >> 

Co Fathead střevle jíst ?

Po mnoho let se střevle střevle byly použity do značné míry jako návnada , nebo jako potrava pro jiné akvarijní ryby . V poslední době se začínají být považována za samotné akvárium domácí zvířata . Oni také jít o jméno růžový - červený potoční ( sicehezčí jméno než střevle ) . Vzhledem k tomu, že jsou stále v oblibě , je důležité vědět, jak krmit pet střevle . Geografie

Fathead střevle jsou domácí v Severní Americe . Nicméně, oni jsou stále více rozšířené , protože jsou často vypouštěni do volné přírody , když jsou používány jako návnada . Střevle střevle může žít v lokalitách , které jsou špatné kvality , a bude dařit v nedostatku kyslíku , vysokým teplotám a bahnitých vodách .
Význam

Fathead střevle může být v akvária docela snadno . Mohou být zvýšena na téměř žádné diety , bez ohledu na to , zda se pohybuje potravin či nikoliv . Střevle střevle jsou nenasytní dravci na věci, jako je skrčka solného roztoku , které jsou relativně snadno přijít . Budou také jíst ryby jídlo v jedné formě vloček nebo formě pelet - i když je to dobrý nápad není posypeme jídlo na vrcholu , protože raději jíst jídlo , jak se potápí do vody , nebo je-li lon dno . V přírodě , budou jíst detritus ( rozkládající se hmoty na dně rybníku, jezeru nebo proud ) , a malé vodní hmyz .
Identifikace

název střevle pochází z jeho vzhledu . Obecně platí , střevle jsou jen malé ryby . Největší střevle střevle dosáhnout pouze 10 cm, což je relativně malý pro ryby . Střevle střevle také vypadá, že má velmi tlusté hlavy , které jsou větší než jejich těla , a často to, co se zdá býtoteklé čenich . Muž střevle střevle vyroste velké nádory na jejich čenichu během období rozmnožování .
Úvahy

Fathead střevle jsou dobře známé pro výrobu Schreckstoff , což jelátka, která je obsažena v kožní buňky ryb . Když je kůže na střevle potoční je poškrábaný , jak by se mohlo stát v dravé útoku ,Schreckstoff se uvolní do vody . Tato látka slouží jako alarm na jiných ryb v oblasti, kterádravec učinil útok , a umožňuje jim uplavat nepoškozen.


Výhody

chemické látky , které jsou formulovány tak, aby se uvolňují do životního prostředí ( jako pesticidy ), bude probíhat přes sérii testů , jejichž cílem je zjistit, zda je chemická látka toxická pro volně žijící zvířata . Střevle jedruh, kterýUS Environmental Protection Agency uznává jako přijatelný náhradní druhů , na jejichž provádění zkoušek toxicity . Pokud střevle střevle ukazují odpověď na chemické látky , se předpokládá, že další obratlovci v ekosystému se zobrazí v podobných odpovědí . Střevle střevle jsou snadno získat v laboratoři ( z důvodu , z části , k jejich široce různé diety ) a jsou často chovatelé a proto jsou oblíbené jako testovacího organismu .

Copyright © www.421948.com