Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> pet Fish >> krmení ryb >> 

Jak nakupovat nálevníků

nálevníků jsou mikroskopické prvoci používané ke krmení nově vylíhnutých ryb , tzv. rybí potěr . Většina zavedených domácí akvária již obsahují množství nálevníků , ale je to často nestačí nálevníků krmit velké množství rybí potěr . Postupujte podle těchto jednoduchých kroků ke koupi nálevníků . Pokyny dovolená 1

Vyhledejte společnost , ze které chcete koupit nálevníků . Můžete pěstovat nebo růst nálevníků doma , ale je to jednodušší koupit nálevníků z biologických zásobování maloobchodníků, jako je Blue Spruce biologické dodávky . ( Viz odkaz na zdroje . )
2

Stanovte množství nálevníků , že jste pro nákup . Malé množství nebo kultura živých prvoků ( nálevníků ) je dost často pro domácí akvária , protože pak můžete pěstovat tyto prvoky doma produkovat více nálevníků .
3

Informujte se u vašeho místního domácího mazlíčka obchod, který prodává akvária a ryby . Budou mít nálevníků a jiných mikroskopických organismů kultury k dispozici pro rybí potěr .
4

Vyberte rychlý způsob dopravy pro Váš nákup nálevníků . Vzhledem k tomu, nálevníků jsou živé bytosti , budete chtít, aby se dospělo k vám domů tak rychle, jak je to možné . Mnoho biologických zásobování prodejců vyžadují buď přes noc nebo dva dny odesláním živých produktů , včetně nálevníků .
5

Zvažte volné zdroje nálevníků , včetně vody ze stojatých rybníků , které mají spoustu řasy nebo vegetaci , používané akvarijní filtry nebo voda z vázy s květinami .

Copyright © www.421948.com