Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> pet Fish >> sladkovodní ryby >> 

Co mám dělat po Danio vejce vymyslí ?

Různé druhy Danio milost akvaristiky , včetně zebra , leopard a modré Danios . Danio rodina bude chovat v zajetí mnohem snadněji než většina nosnic ryb . Nicméně , dětské Danios nebo smažit se líhnou ve velmi malé velikosti a potřebují nějakou speciální péči, aby přežil do dospělosti . Post- Hatch

Věřte tomu nebo ne , budete chtít udělat jen velmi málo pro dítě Danios pro prvních několik dní . Vše, co chcete udělat, jerozhodující akt odstranění rodiče , pokud jste tak již neučinili dříve, než se vejce poklop . Od té doby, mezi vylíhnutí , dokud se potěr začít plavat , nekrmte je . Během této doby , smažit se živí jejich žloutek vaky , a vše, co se snaží krmit se prostě hnít a znečišťovat vodu . Přesná doba se liší podle druhu a Danios podmínek vody, ale může být v rozsahu dvě-čtyřidny . Nebojte se o změnách vody , než začnete krmit potěr .
Krmení

nejtěžší věc, o zvýšení Danio smažit se krmit . SRJ mají problém přijmout společné první potraviny, jako je země - up ryb vloček nebo dětské skrčka solného roztoku . Nicméně, bude se snadno jíst nálevníků . Nálevníků se skládá z malých tvorů , včetně prvoci , jednobuněčné řasy , Euglena , Paramecia a jiných mikroorganismů . Přesné složení se může měnit na základě startovací kultury a živiny, které poskytují . Můžete si koupit nálevníků kultury on-line , ať už jako kultur jednotlivých organismů , jako Euglena nebo Paramecium nebo jako " zelená voda "koktejl různých mikroorganismů .
Kultivace nálevníků
< br >

můžete pěstovat nálevníků řadu způsobů . Plánovat dopředu , protože to trvat tři až pět dní dost z nich kultury . Kultury , mytí a skartovat nějaké špenát nebo salát a přidat ji do keramické nádoby plné destilované nebo akvarijní vody . Naočkuje vodu s startovací kultury . Budete chtít připravit to na dobře větrané místo , protoženálevníků kultura může zapáchat . Voda se zase do zelena , jak nálevníků reprodukuje ve vodě .
Každodenními povinnostmi

krmit potěr , sifon několik kapek nazelenalou vodou ze spodní části nálevníků kultura do akvária . Přidá se několik kapek dvakrát až třikrátdenně . Také je potřeba vypustit a nahradit asi 10 procent z akvarijní vody denně , aby ji udrželi v čistotě pro potěr . Také je potřeba rozložit své nálevníků kultury , protože mají tendenci jít špatně po dvou až třech týdnech. Začít novou kulturní týdeník , aby se ujistil, máte dostatek jídla pro dítě ryby . Jakmile potěr dost velký , můžete se přepnout do pozemních -up ryb vloček . Přesná doba závisí na druhu Danios a teploty vody . Obvykle , v době, kdy ryby zvýší na tři čtvrtiny palce , můžete přepnout na pozemních -up vloček . Nicméně , budete muset experimentovat . Sifon mimo nespotřebované prášek , pokud se ryby ignorovat .

Copyright © www.421948.com