Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> pet Fish >> Mořské ryby >> 

Jak se staví se slanou vodou halogenidové světlo

halogenidové osvětlení jepopulární volbou pro domácí akvária . Na rozdíl od standardní zářivky , halogenidové žárovky poskytují intenzivní osvětlení , s jedním žárovka vydávat několik set wattů světelné energie . Metalhalogenidové světla jsoujediným typem osvětlení pro akvária , které mohou vytvořit třpytivé vlnky ve vodě známé jako třpytky linky . Nicméně , halogenid světla mohou být drahé . Za zlomek nákladů , můžete si zakoupit materiály a postavit si vlastní halogenidová svítidla . Věci, které budete potřebovat klipart reflektor kit
vlhkým hadříkem
Light socket ( pokud nejsou zahrnuty v reflektoru sady )
Šrouby
šroubovák
halogenidové žárovky
Zobrazit další pokyny dovolená 1

Určete správnou halogenidové žárovky příkon , který budete potřebovat pro vaše akvárium . Pamatujte, že čím vyššívýkon , tím jasnějšísvětlo bude v nádrži .
2

Položtereflektor kus byt na pracovní plochu s reflexní stranou nahoru . Otřete materiál vlhkým hadříkem k odstranění prachu a nečistot . Zdržet se dotýká otřít povrch , aby se zabránilo skvrn otisků prstů . Vyvarujte se manipulaci s materiálem více , než je nutné jako oleje z pokožky může matný lesk .
3

Umístěte světelný ponožku uvnitř reflektoru kusu . Srovnejte zásuvky tak, že leží kolmo k povrchu reflektoru . Zásuvku na místě pomocí šroubů .
4

Připevněte reflektor na horní části víka nádrže . Ujistěte se, žereflektor visí asi 12 centimetrů od povrchu vody , aby bylo zajištěno správné proudění vzduchu a zabrání přenosu příliš mnoho tepla z reflektoru do vody , což by způsobilo , že voda přehřátí . Uvedou se odkazy na zavěšení , které byly dodány s reflektorem sady .
5

Umístěte halogenidové žárovky do světla zásuvky a utáhněte . Držte žárovku a jemně aplikovat i tlak, dokud máte pocit, socket zacvaknout . Nedotýkejte se žárovky prsty , aby nedošlo k poškození žárovky .
6

upevnětesklo reflektor štít k reflektoru kus v případě potřeby poskytnout dodatečnou ochranu proti stříkající vodě , která může mít za následek zlomený halogenidu žárovka .
7

Zapojte halogenidová svítidla a sledovat z jakéhokoliv blikání v žárovce . Vyměňte žárovky každých šest až 12 měsíců podle potřeby .

Copyright © www.421948.com