Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> pet Fish >> Druhy ryb >> 

Tetra Odrůdy

Tetras jsouskupina tropických sladkovodních ryb , které patří do rodiny Charicidae . Různé druhy, které tvoří rodinu teter se liší ve velikosti od méně než 1 palec v délce více než 3 cm. Tetras lze nalézt po celém světě v řekách , potocích a dokonce jeskyní v Severní Americe , stejně jako ve Střední Americe a Jižní Americe . I když existuje více než 150 druhů Tetra v existenci , někteří jsou více populární v akvaristiky , a tak snadněji dostupné . Neon Tetra

Neon tetras jsou jedním z nejpopulárnějších a snadno uznávaných odrůd Tetra . Tyto ryby zůstávají malé , obvykle roste do maximální délky kolem 1,5 palce a jejich klidný temperament z nich děláideální doplněk ke společenské nádrži . Neon tetras mají světle modré záda a stříbrné břicha sčervenou horizontální pruh podél těla . Neon tetras jsou velmi odolné , schopné přizpůsobit se různých podmínek nádrže , ale dávají přednost teplotu mezi 70 a 78 ( 21 až 26 stupňů Celsia ) stupňů Fahrenheita a pH mezi 5,0 a 7,5 . Neon tetras jsou poměrně těžké chovat , ale může se chovat je v párech v tlumeně osvětlené nádrže vybaveného s jemnými rosnatka rostlin .
Černá sukně Tetra

Také se nazývá černá vdova tetra ahi - fin černá sukně tetra , černé druhy sukně jeoblíbenou volbou mezi začínající akvárium fandy . Tyto ryby mají stříbro - šedá tělesa se ​​dvěma černými pruhy za žábry a černé zbarvení na hřbetní a řitní ploutve . Jako u všech teter , černé sukně tetras jsou školící druhy, které jsou nejlépe střežených se šesti nebo více vlastních druhů . Tyto ryby mohou být uchovávány v komunitě tanku, jak dlouho jak oni mají spoustu otevřeného plaveckého prostoru . Černá sukně tetras přednost teplotní rozsah mezi 68 a 78 stupňů Fahrenheita ( 20 a 26 stupňů Fahrenheita ) s pH mezi 6,0 a 7,0 .
Serpae Tetra

serpae tetra je notoricky známý pro jeho agresivní , fin - štiplavý chování . Bydlení těchto TETRY ve škole se šesti nebo více vlastních druhů může pomoci udržetfin - štiplavý obsažené v rámci skupiny . Tyto ryby jsou také známé pod názvy krve tetra a klenot tetra , jak inspirovat červené zbarvení na jejich tělech . Anální a hřbetní ploutve jsou lemované černou , a tam je takémalý černý puntík těsně za krytem žaber . Tyto ryby pocházejí z povodí řeky Amazonky , a dávají přednost teplotu vody mezi 72 a 79 stupni Celsia ( 22 až 26 stupňů Celsia ) a pH mezi 5,0 a 7,5 .
Červených očí Tetra

červených očí tetras jsou relativně bez zabarvení , s výjimkou pro vertikální černým pruhem na ocasní ploutve a červeným kroužkem kolem oka . Tyto ryby rostou do maximální velikosti asi 3 cm a dobře přizpůsobují v různých podmínkách nádrže . I když jsou nenáročné , co se týká kvality vody , červené oko tetras raději teplotu mezi 72 a 79 stupňů Fahrenheita ( 22 až 26 stupňů Celsia ) a pH mezi 6,0 a 8,0 . Stejně jako většina teter , červené oko tetras jsou školní ryby, které by měly být zachovány alespoň šest vlastních druhů . Můžete ponechat tyto ryby s jinými mírovými druhů komunitních jako Rainbowfish , rasboras , mřenky , ostny a Corydoras sumce .
Tetra žhavá

žhavá Tetras jsou středně velké tetras , obvykle roste do délky mezi 1,5 a 2 cm. Žhavá tetras jsou stříbrné barvy sduhovým přechodem oranžové nebo červené pruhy vodorovně od nosu k ocasu . Žebra těchto ryb jsou transparentní na rozdíl od přední části hřbetní ploutve , která je ve stejné barvě jako pruh . Žhavá tetras jsou původem z Guyany , ale většina druhů nalezených v obchodech mazlíčka jsou běžně chováni . Tento druh je velmi adaptabilní , ale preferuje teplotu nádrže mezi 75 a 82 stupni Celsia ( 24 až 28 stupňů Celsia ) a pH mezi 5,5 a 7,5 . Žhavá tetras jsou klidné , a proto ideální pro všeobecné společenské nádrži .

Copyright © www.421948.com