Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> pet Fish >> Druhy ryb >> 

Jak se chovat Bluenose Shiners

Bluenose shiners jsou atraktivní střevle , které obývají dobře zarostlých vodních toků a stojatých vodách v jihovýchodní Severní Americe . Ryby vykazují výrazné barvy během tření , s mužskou nos soustružení jasný odstín modré . Ryby jsou běžné v akváriích v oblastech, kde jsou domácí . Ačkoli je známo málo o specifických šlechtitelských zvyky tohoto druhu v přírodních podmínkách , akvárium fandové byli úspěšní v chovu těchto sladkovodní ryby krmení živou potravu , regulaci teploty a oddělování pohlaví na určitou dobu . Věci, které budete potřebovat
15 - galon akvária
Aquarium testování vody kit
štěrku
luční
Air kamenné Filtrovat
Akvarijní topení
potravin
< br > Zobrazit další instrukce dovolená 1

Přikryjte dno 15 galonů akvárium s vrstvou štěrku z potoka nebo řeky a místo luční rostliny v jednom rohu akvária . Naplňte nádrž čistou vodou , která neobsahuje žádné stopy amoniaku nebo dusičnanů a že má hodnotu pH mezi 6.4 a 6.7 , pomocí testovacích proužků pro potvrzení jasnost vody .
2

Umístěte vzduchu kámen ve středu nádrže , spuštění potrubí pod štěrku a do rohu akvária . Umístěte elektrický filtr a topení v akváriu , nastavení termostatu se jen prostě chladnější než 80 stupňů .
3

umístit 10 až 15 dospělých Bluenose shiners do akvária . Krmivo ryby artemie po dobu osmi týdnů , a pak se přesunout ženské ryby na samostatném akváriu , i nadále krmit jak muži a ženy krevety po dobu dalších osmi týdnů. Na konci tohoto období , přesuňte ženské ryby zpět do hlavní nádrže a snížit teplotu v akváriu na 65 stupňů . Spawning by mělo dojít během příštího týdne .
4

Otočteakvárium odfiltrovat po tření k ochraně rybí jikry před poškozením , a posuňte dospělých ryb do samostatné nádrže . Vejce by se líhnou za dva až čtyř dnů.
5

Feed nově vylíhnutých smažit vířníky , nálevníků a zelenou vodu , přepínání pro dafnie a ostracods po dvou týdnech .
< br >

Copyright © www.421948.com