Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> pet Fish >> Druhy ryb >> 

Jak pečovat o pleco Ryby

Udržování akvária je nejen skvělý koníček , je to takéskvělý způsob, jak se dozvědět o různých druhů ryb . Plecostomus , obyčejně známý jako " pleco " nebo " výhonek ryb " jesladkovodní řasy jedlík , který může žít v harmonii s mnoha různých druhů ryb . Existuje mnoho různých druhů pleco . Najdete vzorky v rozmezí velikosti dvě-čtyřipalec na délku , ale nenechte se zmást , mohou některé druhy této ryby dosahují délky jednoho až dvou metrů. Nejsou náročné ryby udržet tak dlouho, jak budete mít nějaký čas dozvědět se o jejich potřeby a návyky . Věci, které budete potřebovat
stabilní, se sídlem akváriu
Driftwood
Zobrazit další instrukce dovolená 1

Podívejte se na vodu v nádrži . Obecně lze říci , plecos to nejlépe při teplotách v rozmezí 68 až 72 stupňů Celsia , s hodnotami pH mezi 6,0 až 7,5 .
2

Připravte nádrž pro pleco . Založena nádrž by měla již mít dostatek ploch pro ryby skrýt včetně jeskyní , skalních útvarů a dalších dekorací . Přidat tyto položky , pokud nemáte již je . Plecos jsou noční a použití těchto místech skrýt během dne . Přidejte kusy naplaveného dříví do nádrže . Plecos rád kousat na dřevo jako doplněk stravy .
3

představit své pleco do nádrže . Líbí se tím, že první plovoucí zavazadla s pleco a vodu od vašeho dodavatele ryb ve vašem domovském akváriu po dobu asi 15 minut, abyteplota v sáčku vyrovná s teplotou v akváriu . Jakmile se teploty vyrovnány, otevřete sáček a opatrně uvolněte pleco do nádrže . Dejte svému Pleco čas se usadit dovnitř
4

Feed vaše pleco stravy Spirulina nebo řasy oplatky a čerstvé zeleniny , jako jsou okurky , salát a cuketou . Plecos pomůže udržet váš tank v čistotě tím, že jí jakékoliv řasy , které rostou v nádrži .
5

pravidelně čistěte nádrž . Dobrá kvalita vody pomáhá udržet vaše ryby zdravé .

Copyright © www.421948.com