Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> pet Fish >> Druhy ryb >> 

Jaký typ ženské bojovnice za Crowntail Muž

?Crowntail betta byla vyvinuta v západní Jakarta , Indonésie v roce 1997 . V této vynikající Betta kmene ,popruh mezi hřbetní , ocasní a řitní ploutev záření se snižuje , vytváří vzhled hroty. Ideální crowntail betta má slevu 50 procent popruhu , ale ryby, které vykazují alespoň snížení o 33 procent , jsou stále považovány za crowntails . Zarážející crowntail rys může být vyráběn v mnoha typů bettas , chovem a crowntail muže na betta samice jiného kmene . Crowntail ženy

Muž crowntail beta verze může být chován s ženami stejného kmene . Tyto crowntail ženy mohou mít vztah k mužské ryb nebo mohou být chováni zpět do svých vlastních dcer . Tento typ chovu se nazývá " linie chovu " a obvykle upevňuje mnoho z fyzikálních vlastností obou rodičů . Chov linka bude obvykle produkují ploutev paprsky, které se rozšířily i mimo popruhu , ale nežádoucí fyzikální vlastnosti jsou stejně lepší . Ačkoli ženy crowntail bettas jsou barevné jako muži , mají méně dramatické ploutve .
Wild Typ ženy

divokého typu betta se podobá původní betta , domácí Thajsko . Přestože divoká Betta ženy nemají živé barvy , které byly vyvinuty pomocí šlechtění , jsou však atraktivní ryby . Inbreeding , jak k tomu dochází , když se vyrábí různé kmeny bettas , mohou oslabit druhů , z tohoto důvodu , chov a crowntail muže k divokému typu ženy , bude produkovat silné potomstvo

Double . ocasní ženy

betta kmen má hřbetní nebo ocasní ploutev , která má dva různé laloky a je stejné délky jako anální ploutve . Tyto bettas mají tendenci mít silnější těla než ostatní kmeny . Betta chovatelé často přes dvojitý ocas ryby s jednoduchými ocasními kmeny , produkovat potomstvo s širšími ocasní ploutví . Kombinace dvojitého ocasu a crowntail Muž Žena bude pro ohromující potomků , zejména co segen, který je zodpovědný za snížené popruhu v crowntail kmene, je částečně dominantní a objeví se v první generaci dětí .

Halfmoon a Rosetail ženy

Halfmoon jevelmi populární kmen , jakovizuální efekt jeho rozšířeným ocasu je ohromující . Halfmoon bettas mají obrovské ocasy , které se šíří směrem nahoru a dolů . Nejlepší příklady HalfMoon bettas mají ocasy s konci o 180 stupňů od sebe . Rosetail bettas byly vyvinuty z Halfmoon a vykazují nadměrné větvení v jejich hřbetní , ocasní a řitní ploutve . Chovné feny s těmito geny zpět na crowntail muže bude vyrábět nádherné ocasy .

Copyright © www.421948.com