Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> pet Fish >> Druhy ryb >> 

Jak se pozná Fangtooth

Mnohá ​​zvířata jsou nyní zjistil, že se zdá , jako návraty do dávných tvorů, které jako první potuloval zemi a plaval v oceánech . Vědci často najít přímé spojení mezi moderní den druhů a jejich pravěkých předků . Tento výzkum často odhalí zajímavé a užitečné fakta o naší zemi a jeho biologii . Držet krok se současnými druhy , pokud jsteoutdoorové nadšence , a pokud se potápět , naučit se rozpoznat fangtooth . Návod dovolená 1

Vězte, žeFangtooth , stejně jako ostatní hluboké vodě ryby , je speciálně upravené pro bydlení v podmínkách vysokého tlaku a nízké hladiny osvětlení . Fangtooth jeděsivě vyhlížející ryby s obrovskými tesáky a velkýma očima . Nebojte se , že neútočí na lidi .
2

Všimněte si ústa . OO Fangtooth má největší zuby jakékoli ryby, jeho velikosti. Se silnými svaly a agresivní loveckém stylu , to může chytit , bodnout a pozře rybu více než dvojnásobek své velikosti . Podívejte se na Fangtooth zachycující jídlo přes " YouTube ". Jeho zuby jsou tak velké , že nemůže zcela zavřít ústa . Tyto tesáky projít po stranách jeho mozku do pochvy přes střechu úst je .
3

Rozpoznat ryby svou velikostí . Fangtooth , aka Anoplogaster cornuta , bude roste pouze na velikost průměrné lidské ruky , a je příbuzný s Redfish a červenice obecné . Zjistíte to kulaté nebo protáhlé ryby v oceánech po celém světě .
4

Prostudujte si tuto rybu a rozpoznat Fangtooth jako jeden z nejodolnější tvory v oceánu . Tento tvor byl po tisíce let . Zvažte svůj starobylý vzhled a podivnost se atributy pro jeho přežití . Porovnejte Fangtooth na jiné podivné , ale zajímavé hluboké mořské ryby , jako je batfish a Red krevety .

Copyright © www.421948.com