Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Pet Náhradníci >> Ostatní Pet Náhradníci >> 

Jak identifikovat malé hnědé Hmyz

Identifikační malé hnědé chyby může pomoci udržet váš dům z napadení . Chyby mohou vplížit do odkudkoliv , včetně trávy , stromů a ulic , v závislosti na tom, kde žijete . Pobyt upozornění na přítomnost hmyzu je nezbytné , aby špinění příčinu svého příchodu . Udržování čistoty a drobeček bez domova bude mít chyby jídlo mimo dosah . Tvorba potřebné opravy domů , jako jsou otvory pro upevnění do podlahy a stěny a používání pesticidů jsou i jiné způsoby , jak udržet chyby na uzdě . Věci, které budete potřebovat klipart Jar
papír
Zvětšovací sklo
Flashlight
pravítko
tužka
Bug pole průvodce
Zobrazit další instrukce
< br > 1

Podívejte se na hnědé chyb . Zkontrolujte, rohy místností a pultů . Podívejte se do skříňky šuplíky identifikovat žádné důkazy o hmyzu - rozebrány křídla nebo nohy nebo mrtvý hmyz, například. Snoop pečlivě chyby , pomalu , aby se zabránilo rušivým hmyz a dělat je rozptyl . Hledat hmyzu v noci tolik chyb rádi pohybují ve tmě .
2

Umístěte prázdnou nádobu nad horní hnědý chyba . Slip tenký list bílého papíru pod krytem vybrat hmyzu nahoru a posuňte jej , pokud je to nutné . Při zasouvání papíru pod sklenice , aby nedošlo k poškození chybu v žádném případě buďte opatrní .
3

identifikovat vlastnosti chyba je . Počet nohy a křídla chyba . Poznámka: všechny další barvy nebo vzory na kůži . Dbejte na stand - out funkce, jako jsou velké oči a tykadla , a vyhodnotit délku brouka . Udělat tolik poznámek , jak je to možné na zachyceného hmyzu .
4

Porovnejte své poznámky ke komplexnímu chyb pole průvodcem . Přizpůsobte vlastnosti jste našli na hnědé chyby uvedené v textu . Hnědý pavouk bude mít osm nohou , zatímcobrouk bude mít maximálně šest nohou . Brown stonožky , na druhé straně , může mít 12 nebo více úseků . Švábi mohou měřit až 1 1/2 centimetrů , zatímco brouci často měřit jednu třetinu této délky .

Copyright © www.421948.com