Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Pet Náhradníci >> Ostatní Pet Náhradníci >> 

Hry pro děti o udržení domácí zvířata, která Hatch z vajec

Děti přirozeně zajímalo, na tajemství dětském zvířete líhnutí z vajíčka , ale ne každé dítě dostane šanci vyzkoušet si tuto magickou událost . Hry mohou být navrženy tak, aby podporovaly nápaditá hra u dětí a umožnit jim možnost podílet se na vzrušení z jejich vlastní make - věřit zvíře líhnutí z vajíčka . Péče o hnízdo

jednoduché hry si můžete zahrát se svým dítětem má ho předstírat, že se stará o své vlastní hnízdo vajec . Dodávky jsou jednoduché , stačí poskytnout své dítě s " hnízdo ", jako malé koše , mísy nebo krabice . Udělejte si procházku se svým dítětem a najít pár kamenů , které mohou nahradit jako " vejce " , a také hledají pro měkké materiály umístit do svého hnízda , jako listí , větviček a trávy . Aby vaše dítě sklon vejce , a když vaše dítě je připraven , že může čerpat a barva sadu ptáčat na papíře . Vyjmout je a nahradit vejce s výkresy . Dítě může pokračovat v přesvědčení, že je péče o své dítě ptáky .
Dítě Pulec Pet Frog dovolená The firebelly ropuchu , společný zvíře našel v obchodech mazlíčka , začíná život ve vejci .

Mnozí z nás zažili objevovat žabí vajíčka v rybníce . Děti mohou být v pokušení sbírat tato vejce a vzít si je domů , ale bohužel to obvykle za následek vejce umírání . Místo toho , vytvořit zábavnou hru s vaším dítětem , které jí učí o vývoji pulce . Udělejte si výlet do místní knihovny a podívejte se na knihy , které ukazují fáze růstu pulce . Vaše dítě kreslit alespoň pět z těchto fází na samostatné kousky papíru , počínaje žabí vajíčka . Později se vaše dítě může dát své kresby na sourozence , přítele nebo rodiče a mít ten druhý člověk dát je ve správném pořadí . Nakonec si můžete udělat keep - saké knihu z těchto kreseb .
Role Playing děťátko želva
Děti se budou bavit předstírat, žedítě želva vylíhnutí z vajíčka .

Děti si rády hrají v co - tak si představte, radost,dítě bude mít předstírá, že jedítě zvíře uvnitř jeho vlastní vejce . Za prvé , oblékat své dítě do něčeho, co představuje dítě zvíře podle svého výběru . Například ,víko krabice , které se vážou s řetězci , jako je batoh může být použit jako želvy . Pro vejce , mít vaše dítě vyzdobit okna se pohodlně vejde do , nebo umístit na list přes horní část stolku si můžete zahrát pod . Vysvětlete svému dítěti , že ne všechny vejce jsou bílé, ale některé z nich jsou hnědé , modré nebo dokonce zeleně . Podáváme vaše dítěs občerstvením uvnitř vejce a mluvit o tom, jak sedítě zvíře krmeno vejce je žloutek při čekání na poklop . Nechte své dítě hrát uvnitř vejce , dokud se cítí připraven na " poklop ".
Krmení vaše dítě Bird

hide - a - hledat hry jezábavný způsob, jak se vaše děti v pohybu buď doma, nebo venku . Předpoklad je jednoduchý ,nové dítě pták se vylíhla , a to je práce vašeho dítěte chytat červy krmit dítě . Jediným materiálem, který budete potřebovat pro tuto hru jsou něco, co můžete nahradit červů , stejně jako barevné potrubí čističe . Chcete-li získat fantazie , lepidlo googly oči na vaše potrubí čističe . Skrýt " červy " kolem vašeho domu nebo ve dvoře a poslat své dítě ven " lov ". Vaše dítě přivést zpět červa v době , zatímco budete čekat, až se " krmil " v zasedací místě .

Copyright © www.421948.com