Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
# >> Domácí zvíře > >> ptactvo >> Bird zdraví

Jak zvýšit Robin vejce

Každých jarní ptáci dostat se do práce na budování hnízda , ve kterém ke zvýšení jejich mladý . Robins jsou obzvláště notoricky známé pro budování hnízda v oblastech s vysokým obchodu s lidmi . To není neobvyklé, že najde vejce , které byly vystěhované silnými větry nebo dokonce sourozenci , které se vylíhlo první a pak válcované je z hnízda . Pokud je vajíčko nemá poškození může být případně vylíhnou . Věci, které budete potřebovat
Robin vejce
obuv Plastová krabička
alobalem
45w žárovka
Mobile světlo zásuvka na prodlužovací kabel
Staré ponožky
vodě
Charcoal tužkou
Drill prodej, stavební lepidlo
Teploměr
Zobrazit další instrukce
1

vyvrtat šest malých otvorů na každé straně plastové krabici od bot . Ty poskytují cirkulaci vzduchu , která je zásadní pro vejce přežít .
2

Použijte stavební lepidlo pro připevnění světla zásuvku na víku krabice od bot . Také lepidlo kus alobalu na jedné straně krabice od bot .
3

Umístěte teploměr do jednoho z otvorů , které byly vyvrtány do strany krabice je . To umožňujeteplotu aby byly snadno čitelné . Teplota by nikdy neměla překročit 100 stupňů Fahrenheita a nikdy klesnout pod 98 stupňů Celsia . Pokudteplota klesne příliš vysoká , vyvrtatpár více otvorů v krabici , abypřebytečné teplo uniknout . Pokud jdeteplota příliš nízká, přidejte více fólii na jiné straně vnitřku krabice je .
4

Namočte starou ponožku ve vodě a místo v jednom rohu pole . To umožňuje vlhkosti se uvolní do vzduchu , který je životně důležitý pro správný vývoj vejce je . Pokud je vzduch příliš suchý ,rozvoj mládě může být přilepená na membráně vejce je .
5

Draw "X" na jedné straně s každým vejce a pak otočit o 180 stupňů a kreslit" O " . To umožní, aby nějaký rozdíl mezi která strana je která . To je důležité, protože třikrátdenně na vejce ( s) bude muset být otočen k zajištění řádného rozvoje .
6

Umístěte vejce do pole a našroubujte žárovku do objímky . Zapojte do zásuvky je kabel , a potom umístěte nahoře na krabici . Pokud jsou vejce jsou plodné a nebyly poškozeny před tím, než bylo zjištěno , že by se vylíhnou během 12 až 14 dnů.

Copyright © cs.xzhbc.com