Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> ptactvo >> Bird zdraví >> 

Jak čistit Kuřecí klece

Čištění kurníku pomáhá udržet ptáky zdravé a redukuje nepříjemné pachy . Kuřata trpí mnoha škůdcům a chorobám, včetně salmonely , Markově chorobě , E. coli , Mycoplasma , roztočů a respiračních virů . Některé kuřecí onemocnění může být přeneseno na člověka. Vyčistěte si kurníku každý týden nebo častěji , v závislosti na úrovni zápachu a špíny a dezinfikovat důkladně každý rok. Utěsnění spáry a trhliny ve vašem kurníku během jeho roční čistý zabránit myši a jiné bytosti vstoupit .
Věci, které budete potřebovat Spojené Rukavice
Stiff smetákem nebo kartáčem
škrabka , jako barvy škrabákový
chlorového bělidla
protiprachovou masku
kartáč
při styku s vodou nebo tmel
mytí nádobí
Postřikovače
pokyny
Týdenní Clean
1

Nasaďte si rukavice a vyjměte zásobníky krmiva a vody z kurníku . Kartáč vrh z družstva s tvrdým koštětem nebo kartáčem a skřípání kuřecího trusu mimo všechny povrchy pomocí škrabky .
2

Vyprázdněte kontejnery krmiva a vody a umyjte je v roztoku 1 lžíce bělidla zředí v 1 galon teplé vody . Opláchněte nádoby důkladně velkým množstvím čisté vody.
3

Máslo nové, čisté podestýlky klece a dát kontejnery krmiv a nápojů zpátky.
Roční Clean
4

Dejte si rukavice a masku proti prachu a otevřete všechna okna a otvory v kurníku na jaře. Sweep použitou podestýlku ze svého kurníku . Vyjměte a kontejnery krmiva a vody vyprázdnit . Seškrabování trus a otřete všechny povrchy s horkou vodou a saponátem. Možná budete muset opustit silně znečištěná místa máčet po dobu 10 až 20 minut. Umyjte kontejnery krmiva a vody , a nechat kontejnery a COOP zaschnout .
5

Zkontrolujte kurník pro spáry a trhliny . Vyplnit mezery širší než nikl s těsnící nebo tmelem , a nechat materiál pro nastavení .
6

zředí chlorového bělidla v poměru 1 polévková lžíce na 1 galon vody a naneste na všechny COOP povrchů. Nechte coop vyschnout , a šíří nový vrh . Návrat čisté krmiv a nádoby s vodou na svá místa .

Copyright © www.421948.com