Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> ptactvo >> Bird zdraví >> 

Jak zjistit , zdadítě Chicken je muž nebo žena

vzrušení přidání nově vylíhnutých drůbežích mláďat na dvorku stáda přichází s napětím ne vědět , kolik slepice a kohouti , budete skončit s . Ve většině kuřecích plemen , děti obou pohlaví vypadat zoufale stejná pro prvních týdnech života. S trochou praxe , budete mít možnost vědět, který je který dlouho předtím, než malé kohouti začnou jásat .
Praskání případě

Kuřecí vejce se líhnou po 21 dní. Mláďata většiny plemen je nemožné rozlišit , kdy nově vylíhnutých . Sex -link mláďata jsoujedinou výjimkou . Zatímco nejsou tam žádné přirozeně se vyskytující sex -link plemen , můžete vytvořit Kříženec mláďata , kde každý sex jeodlišný barevný . Použijte Rhode Island Red nebo New Hampshire kohouta pro otce. Párování pok s Plymouth Zakázaná Skalní slepic produkuje černé muže s jednotlivými bílými puntíky na hlavách . Samice jsou úplně černé. Musíte kříženec každá generace pro pohlaví vázaných kuřat , protože budoucí generace nebudou nést sex -link rysy přirozeně.
Dvacet osm dní později

Kuřecí vejce trvat 21 dny klubat . V době, kdy jsoutýden až tři týdny staré, začnou rozvíjet vlastnosti , které poskytují vodítka k jejich pohlaví. Dominantní mláďata bude stát vyšší a pípat hlasitěji než ostatní , a tyto hlasité - ústa jsou muži častěji než ne . Mladí Roos může začít snaží jásat již za 3 týdny , ale tři měsíce ječastější věku . Vysoký postoj mužů " Částečně je to způsobeno delší , robustnějším nohy nastavte na větší nohou. Muž mláďata budou vyvíjet hřebeny , které jsou větší a tmavší , než na ženské kuřat .
Zkontrolujte Vents Spojené

V některých velkých plemen kuřat , identifikace sex je možný přes otvor dospívání . Nepokoušejte se tuto techniku ​​bez přípravy od zkušeného psovoda kuřecího , jak mláďata mohou být vážně zraněn nebo zabit. Postup zahrnuje vylučování stolice z kuřecího v otvoru a pak opatrně vystavovat kloaky . Penislike boule na mužské kuřat odlišuje od žen . Tato technika není 100 procent přesné , protože některé mužské mláďata jsou méně rozvinuté než jiné a mohou být zaměněny za ženy.
Call Professionals

Genetické testování je další způsob, jak říct, pokud vaše dítě kočka je muž nebo žena. Genetické testování je nejspolehlivější způsob, jak sex kuře , ale cena testu je několikrátcena mládě , genetické testování na kuřatech je výjimkou, nikoli pravidlem . Je to nejspolehlivější způsob, jak zjistit pohlaví malých plemen kuřat v mladém věku . Genetické testování používá několik peří, vzorek krve nebo sušené skořápky po kuřecích poklopy.

Copyright © www.421948.com