Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
# >> Domácí zvíře > >> ptactvo >> krmení ptáků

Co můžete Modrý korunovaný Conures jíst ?

Plánování a příprava výživnou stravu pro modrou korunkou Conure mohou pomoci majitelé Conure je jíst zdravější stravu , taky . 15 - palcový jasně zelené a modré papoušek vyžaduje lákavou a pestrou škálu suchých semen , naklíčená semena , luštěniny , obiloviny, ovoce a zelenina . Zdravé , dobře živené modro- korunován conures žít až 30 let , a aby upozornění , zapojení a stimulaci domácí zvířata . Pelety a vodní

peletizovaných papoušek potraviny pomáhají vyvážit Conure jídelníček tím, že minerály, vitamíny a vlákninu . Protože většina conures raději čerstvé potraviny na pelety , nebudou přejídat peletována jídlo . Nabídka pelety denně v neomezeném množství amodro- korunován conure bude jíst množství pelet , které potřebuje uspokojit jeho hlad . Vždy zajistěte čerstvou , čistou vodu pro Conure k pití , když se potřebuje po celý den .
Semena a zrna

Conures by měli dostávat denní dávku suchého osiva směsi , naklíčená semena a zrna . Dodavatelé Pet prodávat vysoce kvalitní nesolené semen směsi pro exotické ptactvo . Mnoho majitelů Conure klíčit vlastní potravinářských čočka , fazole mungo , pšenici a žito , a podělte se o ně s jejich Conure . Malé čtverečky vařené rýže a čočky , aby se výživné celého proteinu potraviny . Conures také těšit nesolené slunečnicová semínka , nesolené a oloupaná semena tykví , a lněná semínka .

Ovoce

Mnoho conures upřednostňovat ovoce na další volby potravin . Pesticidy na ovoci představují riziko pro conures , takže vždy umýt ovoce a před podáváním , a pokusit se koupit bio ovoce pro vaše Conure kdykoli je to možné . Podáváme ovoce oloupané a čerstvých nebo sušených . Neslouží slazené nebo sulfured sušené ovoce z obchodu , protoženadměrné množství cukru a síry by váš conure špatně . Výběr zdravé ovoce patří jablka , rozinky , pomeranče , oloupané kiwi , malé množství papája , mango , jahody , hroznové víno , nektarinky , broskve a hrušky . Vezměme si dávat určité ovoce, jak zachází podporovat požadované chování .
Zelenina

i když ne vždy tak vzrušující jako ovoce , conures potřebují každodenní porci míchanou zeleninou . Krmivo čerstvé nakrájené zeleniny , dušené a chlazené zeleniny , nebo zmražené zeleniny . Nepřidávejte sůl nebo tuky na zeleninu při vaření je pro Conure . Conures si kapusta , hořčice greenů , brokolice, mrkev , squash , chřest , sladké brambory a hrachové lusky .
Bird Bread

Mnozí majitelé Conure dělat domácí chléb speciálně pro jejich ptáků v zájmovém chovu . Použijte low - cukr kukuřičný chléb recept , vyměňte olej s jablečnou a přidejte semínka , ovocné kousky , a drcené zeleniny . Pečeme těsto jako obvykle , v pohodě a krmit malé kousky do vašeho Conure každý den .

Copyright © cs.xzhbc.com