Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
# >> Domácí zvíře > >> ptactvo >> krmení ptáků

Jak ušetřit Blue & Gold papoušek pták křídla

modré a zlaté papoušci ara pouto se svými lidskými společníky a užijte si čas strávený mimo jejich klecí . Nicméně ,svět může býtnebezpečné místo pro papoušky . Pokud se vyletět otevřené okno nebo dveře , je venku se může ukázat jako nebezpečné a smrtící . Náhodné indoor let do okna nebo zrcadla může způsobit zlomený vaz nebo jiné zranění , nebo dokonce okamžitou smrt . Clipping křídla vašeho papoušek zabraňuje létání a nebezpečí s ním spojené . Věci, které budete potřebovat klipart ručník
Kočka dráp nůžky
styptický prášek
zachází
Zobrazit další instrukce dovolená 1

Umístěte papoušek do ručníku , obal na ručník kolem ptáka . Pokud váš pták je strach nebo náchylné k zášti , pokrytí hlavu lehce rohu ručník . Nepoužívejte zabalit papoušek tak pevně , že je zraněn nebo příliš volně , že bojuje a zraní se . Užasistent držet papoušek ručník zabalený pro vás , udržuje ho ještě jak je to možné .
2

Vyjměte jedno křídlo z ručníku a jemně natahovat to na plnou rozlohu . Pamatujte si, žepták může bojovat v průběhu tohoto procesu , asnaží pták může snadno poranit nataženou křídlo . Jednat tak rychle, jak je to možné , aby se zabránilo zranění , ale nepůsobí tak rychle, že se stanete nedbalý a způsobit zranění .
3

Zkontrolujte křídlo pro krevní peří , které jsou peří , které nejsou plně rozvinutý a stále nesou stálý přísun krve v šachtě . Hřídel z těchto peří se podobá černý nebo modrý inkoust pera kazetu . Clipping krevní peří je pro ptáky a výsledky v krvácení bolestivé .
4

Práce ze spodní strany křídla , pod prvních šest až 10 peří nejblíže ke konci křídla . Jedná se o letky , nebo peří používá k získání výtah během letu . S těmito připnutý pryč ,papoušek je schopen klouzat a flutter , ale létat v plné síle . Použití kočka dráp nůžky , pod peří co nejblíže k základně peří jak je to možné bez oříznutí kratší nedaleké peří nebo náhodně ořezové aktuální hřídel peří .
5

Opakujte kroky 2 až 4 s papoušek je druhé křídlo .
6

Odstraňte ručník z aRA a položte ji na pohodlné okouna nebo zpět do své klece zotavit ze stresu situace . Nabídnout spoustu chvály a několika zachází jako pohodlí a jistotu .

Copyright © cs.xzhbc.com