Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
# >> Domácí zvíře > >> ptactvo >> krmení ptáků

Jak ušetřit letky holubí

Řezacíholubi letky jeefektivní způsob, jak jej z létání off , zatímco vy se školení nebo o něj pečovat . To nezpůsobuje bolest , protože každý peří klíčky z jámy v ptačí kůži . Popeří je zcela vyvinutá , je pit těsnění a peří zemře . Řezání peří off je podobnálidské s ostříhat . Odstranění peří v řádným způsobem zajišťuje bezpečnost a ochranu zdraví svého holuba . Rostou zpět obvykle do jednoho roku . Věci, které budete potřebovat klipart ručník
malé , ostré nůžky
kleště nebo hemostat ( volitelně )
styptický prášek ( volitelně )
Zobrazit další instrukce
1

Přesunout do klece na tiché , klidné oblasti na odstranění letky holub je . To pomáhápták zůstat v klidu . Mluvte klidně a tiše na holuba při řezání peří .
2

Požádejte pomocníka , aby držet holuba v ručníku s palcem a ukazováčkem na podporu ptačí hlavu a krk a druhou ruku na podporu tělo . Myslete na ručník jako provizorní catcher lapačku - nedržte holuba kolem jeho hrudníku - to brání jeho dýchání a může být velmi traumatizující a dokonce i smrtelné Požádejte pomocníka , aby držet holuba s jeho hlava a hrudník nahoru <. br>
3

Odstraňte obal ručník na jedné straně holuba , takže si můžete rozšířit své křídlo .
4

Podívejte se na špičce křídla a přesunout své oči vpřed směrem k tělo holuba . První sada dlouhé peří na spodní straně křídla jsou letky a jsou ty, které vyžadují řezání , aby se zabránilo holuba od převzetí let .
5

Dodržujte menší , překrývající peří nad letu peří . Ty jsou na horní straně křídla . To slouží jako vodítko pro snížení letky zpět .
6

Cut pět až sedm letových peří zpět do menších , překrývajících peří . Do tohoto jednoho peří najednou . To ponechává jednu nebo dvě dlouhé peří na tomto křídle pomociholub vypadat méně nahá .
7

Kryt na této straně ptáka s ručníkem a opakujte metodu na druhém křídle řezání ty letky .
8

Chvalte holuba a dát mu pamlsek popeří ořez je kompletní .

Copyright © cs.xzhbc.com