Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
# >> Domácí zvíře > >> ptactvo >> krmení ptáků

Jak zabránit Parrot Od škubání

Koupili jste si krásný a drahý papoušek jen aby zjistil, že má špatný zvyk , že jste si uvědomit - ona zahraje každý peří se může dostat do . Mnozí věří, že to má co do činění s nervozitou nebo možná i environmentálního stavu , jako jsou roztoči a alergiemi . Snažit se zabránit plešatění ve vaší pták může být frustrující . Zde je několik užitečných tipů . Návod dovolená 1

poraďte se se svým veterinářem . Váš veterinář bude zkoumat vaše ptáka , aby se ujistil , žeškubání není souvisí s alergií , nebo roztočů problému . Pokud je to tento případ , bude moci předepsat nejlepší postup vzít nebo léky k vyřešení problému .
2

Pokud problém svého papouška je to lékařsky souvisí , pochopit, že to může pramenit z nudy nebo nervozity . Ujistěte se, že existuje dostatek objekty pro papouška hrát s , a že má bezpečné prostředí, daleko od ostatních domácích zvířat a dětí, které mohou dát své nejisté pocity . Většina papoušci milují zrcadla a útěchu v jejich pseudo přítele . Také mají spoustu žvýkání zničit místo peří je důležité .
3

zrcadla a žvýkat hračky nejsou udržení svého papouška z škubání její peří , musíte trénovat ptáka vědět, že špatně se utrhnout . Pozorujte ji a určit rozdíl mezi pyšnit a škubání a překvapit ji, když ona trhat . Dejte jí něco jiného , aby ji rozptylovat a chválí ji za vhodnou akci .
4

všechny ostatní cesty selžou , použijte hořké jablko nalezeno v místním zverimexu . Vezměte hořké jablko a umístit jej na oblasti, které váš papoušek je drnkacínejvíce . Pták nebude líbit chuť hořké a měly zdržet škubání tuto oblast . V některých případech je vhodné začít s jedním oblasti, jako je na hrudi . To umožňuje pomalejší výcvikového prostoru , ale může pomoci změnit chování ptáka bez potřeby delšího používání hořké jablko .
Bude 5

Na konci , škubání nepoškodí váš pták . Je to hezké a nebude vytvářet problém domestikovaných ptáků . Ve volné přírodě , peří ptáka pomáhají přilákat partnera . To samozřejmě nebude mít vliv na vašeho domácího mazlíčka .

Copyright © cs.xzhbc.com