Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
# >> Domácí zvíře > >> ptactvo >> krmení ptáků

Jak krmit domácích holubů

domácí holub jepták vyskytuje převážně v Severní Americe , Jižní Americe, Evropě , severní Africe a Indii . Také se nazýváskalní holubice nebo město holub , domácí holub hnízda na vysokých římsách , jako jsou útesy , jeskyně , parapety a věží . Domácí holub často jíst jakékoli jídlo lidé opustit , i když to samozřejmě žere hmyz , semena a zrna . Krmení domácí holub můžete udělat pro příjemný den s rodinou nebo přáteli . Věci, které budete potřebovat
semen, obilí , ovoce nebo vegetace klipart Plate nebo lepenky
misce s vodou
Zobrazit další instrukce dovolená 1

Určete otevřený prostor , kde můžete umístit holub potraviny , jako je park , pole nebo střeše . Holubi raději jíst v otevřených oblastech, aby mohli uniknout , pokud nebezpečí je blízko .
2

Vydejte se sušené semena , zrna , malé kousky ovoce nebo listí a trávy na tvrdý povrch , jako je například desky nebo kus lepenky , kde se holubi jasně vidět jídlo . Můžete také hodit na položky potravin ve směru holubů , jak chodí nebo létají kolem vás upoutají jejich pozornost .
3

Umístěte velkou misku s vodou v blízkosti potravin , aby holuby . pít po jídle jídlo, které uvedenou
4

Vyvarujte se přerušení dětské holuby a jejich rodiče , jak jedí ,dítě holub jí specializovanou formu opakovala potravin z rodičů , dokud je čtyři nebo pět týdnů .

Copyright © cs.xzhbc.com