Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
# >> Domácí zvíře > >> ptactvo >> krmení ptáků

Jak krmit čerstvě vylíhlé Korely

nově vylíhnutých korela jezranitelné stvoření, které je třeba zacházet opatrně , a to zejména v době krmení . Ruční krmení dítě korela jeabsolutní nutností , protože rychle roste a potřebuje adekvátní zdroj potravy přežít . I když budete krmit své dítě korela ručně , nebudete doslova klesá jídlo do úst prsty , použijte kapátko nebo injekční stříkačku . Věci, které budete potřebovat
kapátko nebo injekční stříkačka
Dítě korela vzorec
ručník
Malý hrnec
Zobrazit další instrukce dovolená 1

Odstraňte dítě korela od jeho hnízdo a jemně umístěte jej na ručník , který byl podle plochou na stůl . Připravte vzorec jakokorela spočívá na ručník . Dávejte pozor na korela , a ujistěte se, že nespadá ze stolu .
2

Postupujte podle pokynů na pole pro značku vzorce , které krmení na korela . Každá značka má trochu jiné pokyny pro tuto úpravu , ale většina vzorce jsou připraveny naplněním malý hrnec s doporučeným množstvím vody , pak topení , dokud to je mezi 105 a 110 stupňů Celsia . Smíchejte doporučené množství vzorce prášku s teplou vodou .
3

Vyplňte kapátkem nebo injekční stříkačku s vzorce .
4

Cup jeden z vašich rukou a jemně vyzvednout dítě korela . Držte korela , stabilizace ji v poháru vaší ruky.
5

Držte přívodní zařízení ve svém volném ruce a umístit ji před Korela zobáku . Korela bude mít hlad , tak to by dychtivě otevřít svůj zobák v očekávání , že bude krmení . Pokud tomu tak není , pomalu a jemně dotknout špičky napájecího zařízení ke špičce zobáku a počkejte, až se otevře .
6

Vložte podávací zařízení do korela úst . Cíl otevření napájecího zařízení směrem k pravé straně úst .
7

Klepněte na plodinu s ukazováčkem a palcem na ruce , ve které jekorela koná . Plodina jespodní část krku , která ukládá jídlo .
8

Squeeze krmení zařízení pomalu a odkapávací potravin do Korela úst . Jak jste zmáčknout jídlo do úst , bude polykat a ukládat potraviny ve své úrody . Plodina bude bobtnat , které se budete cítit s vaším ukazováčkem a palcem .
9

Krmivo korela vzorec až do jeho plodiny cítí plný . Plodina by měla mírně vyboulí , ale nesmí být přeplněný. Pocit, Korela úrodu před každým zasedáním krmení . Za normálních okolností , budeúroda vyprázdnění asi za čtyři hodiny, ale je třeba zkontrolovat před každým krmení relaci , takže není nad nebo pod krmiva na korela , . Nad nebo pod krmení korela může zabít


Copyright © cs.xzhbc.com