Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
# >> Domácí zvíře > >> ptactvo >> krmení ptáků

Jak smažení Sojové boby pro Chov drůbeže

Jak si upéct sóji závisí na tom, jaký druh drůbeže máte a kolik . Sojové boby jsou důležitým zdrojem bílkovin v mnoha živočišných krmiv . Pražení sójových bobů před krmením do svého skladem zabije plíseň a jiné nečistoty a umožňuje fazole stravitelnější . Drůbeží farmy ve velkém měřítku , stejně jako dobytčí ranče a farmy , vepř obvykle používají komerční sóji pražírny . Dilts - Wetzel Výroba v Michiganu , Midwest obilí Opékače ve Wisconsinu , dvůr Organics v Kanadě a Schnupp obilí Opékání v Pensylvánii vše prodat pražírny pro zemědělce a farmáři , kteří potřebují pečené sojové boby , které tunu . Lidé s jenpár kuřat může následovat jednodušší a levnější cesta . Věci, které budete potřebovat
velkém hrnci ( pro sušené fazole ) klipart cedník ( pro sušené fazole )
odměrka
plech
trouba
Kuchyně časovače
uzavíratelné nádoby

Zobrazit další instrukce dovolená 1

Shell , vyberte pomocí a mytí čerstvé sóji . Namočte sušené sojové boby ve velkém hrnci s vodou po dobu osmi hodin a pak vypusťte do cedníku .
2

Předehřejte troubu na 275 stupňů Celsia . Roztáhněte dva šálky sojových bobů na plech .
3

pečeně na sojové boby v troubě po dobu 15 minut . Otevřete troubu a třepe pánev . Komerční mísy obvykle bubnové fazole nad otevřeným ohněm nebo elektrickým topným tělesem .
4

Zavřete troubu a pečte dalších 10 minut .
5

odstraňte fazole z trouby . Nechají se vychladnout a uložit je do uzavíratelné nádoby .

Copyright © cs.xzhbc.com