Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
# >> Domácí zvíře > >> ptactvo >> krmení ptáků

Dieta na zoborožec

zoborožec jedruh ptáka, který je původem z Afriky , Indie a mnoha částech Asie . Zoborožec se běžně vyskytují v lesích , savany a křoviny zemích . Přibližně 50 druhů zoborožec rozsah ve velikosti od společného holub na ptáky , které mají 6 - nožní rozpětí křídel . Většina zoborožce jsou všežravci . Bill

zoborožec dostane jeho jméno od jeho velké , zakřivené účet nebo zobáku . Návrh zákona má zvláštní strukturu, na jeho vrcholu známý jako " Casque . " Přilbice je myšlenka k zesílení ptáka hlas . Zoborožec použít své velké zobáky vybrat hmyzu a malých zvířat ze země a ovoce ze stromů . Okraje zoborožec Bill obsahují zářezy , které pomáhají ptačí sevření a trhat jeho jídlo před jídlem .
Krmení chování

Větší druh zoborožec obvykle jíst převážně ovoce ze stromů . Žijí ve skupinách, tzv. " hejna " a cestují společně hledají potravu . Masožravé zoborožce hledání drobných zvířat po lesních pater .
Všežravci

Většina druhů zoborožec jsou všežravci , živí se ovocem a ořechy nalezených v korunách stromů , stejně jako různé hmyzu a drobných živočichů , jako jsou ještěrky , dítě ptáky a žáby . Zoborožec , jako jsou červené zoborožec jíst ptačí vejce . Některé druhy zoborožec jedí mrtvá zvířata .
Šelmy

pouze dva druhy zoborožec , habešské zoborožec a jižní pozemní zoborožec , jsou masožravé . Na rozdíl od jiných hornbills , tráví většinu svého času na lov potravy na zemi . Tyto dva druhy zoborožec lov lesních hlodavců jako jsou myši , hadi a žáby .
V zajetí

stále v zoo , většina druhů zoborožec několik krmena druhů potravin . Zahrnuty jsou sladké brambory ,různé čerstvé ovoce , myši, moučných červů , cvrčků a dokonce i kočky nebo psy .

Copyright © cs.xzhbc.com