Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
# >> Domácí zvíře > >> ptactvo >> krmení ptáků

O vodě Sugar řešení pro Hummingbird Feeder

cukr - voda řešení je jedním z nejlepších způsobů, jak přilákat kolibříků do vašeho domova . Kolibříci jsou odvozeny 90 procent jejich stravy z nektarů , včetně cukru, vody, které poskytujeme . Správné cukr - voda směs napodobuje obsah sacharózy v mnoha květů přednostní kolibříků . Recept

Základní recept na vodu s cukrem je čtyři díly vody na jeden díl bílého třtinového cukru . Například , 1/2 šálku cukru smíchány do 2 šálky vody .

Obyčejný vodovodní nebo studniční voda je tou nejlepší volbou pro vaše cukru nektar . Destiláty a čištěné vody nedostatek přírodních minerálů , které jsou prospěšné pro kolibříky . Nicméně, pokud jste změkčené vody , měli byste ji zřeďte destilovanou vodou před použitím v roztoku cukru -změkčená voda často obsahuje mnoho minerálů a solí , že to může být škodlivé pro kolibříky

metody přípravy

jsou navrženy dvě metody pro přípravu roztoku cukru :

1 . Teplá voda Příprava : Použití velmi teplou vodu , zamíchat cukr v s metličkou , dokud se nerozpustí . Můžete také použít nádoby s těsnícím víčkem a řešení prostě protřepejte, dokud se krystaly cukru se rozpustí . Nechteroztok vychladnout úplně před přidáním do podavače .

2 . Teplota vody Příprava : Přineste odměřené množství vody k varu a vařte po dobu jednoho až dvou minut. Vmíchejte cukr a nechámeroztok vychladnout .

Někteří odborníci dávají přednost způsob varu zabít spóry plísní a zpomaluje růst bakterií, které způsobují kvašení .
Údržba

roztok cukru může být až na týden dopředu , ale musí být uchovávány v chladničce , aby se zabránilo znehodnocení . Pokud se roztok zakalí nebo plesnivé , vyhoďte ihned a začít znovu .

Kolibříci nebude pít z podavače s rozmazlené vodu s cukrem , takže sledovat ji pečlivě a zlikvidujte , pokud se stane zataženo . Za teplého počasí , možná budete muset dvakrát týdně nebo více změnit řešení . Závěsné vaše podavač na stinné oblasti může pomoci zabránit kvašení cukru vody .

Budete také muset provést údržbu na vašem podavače zachovat integritu nektaru . Vyčistěte ji pravidelně , a vždy vyčistěte ji, jakmile si všimnete formy .
Jiné typy Hummingbird Potraviny

Kolibříci neexistují na cukr voda sama . Oni také pít nektar z různých květin , konzumovat pyl , a jíst různé hmyzu a pavouků .

Poskytne další zdroj bílkovin , můžete vyzkoušet , kterým se stanoví kousky banánové slupce a přes - zralé plody přilákat mouchy a další hmyz , který kolibříků rádi konzumují
klipart Dos a nedělat

Nepoužívat med v podavači - . nejen to kazit rychle , ale obsahuje bakterie, které mohou způsobit smrtelné onemocnění jazyk .

Nepoužívejte umělá sladidla místo třtinového cukru .

Nepoužívejte potravinářské barvivo nebo barviva se obrátit cukr voda červená - . váš podavač bude mít všechny barvy nezbytné přilákat ptáky

do dát jen tolik řešení trvat dva nebo tři dny v podavači najednou . Přeplňování podavač s možností řešení právě vede k kvasného cukru - vody .

Do uložit sladkou vodu v chladničce .

Do vyprázdnění podavače s teplou vodou před plněním .

do prázdné podavač úplně, když je čas na změnu řešení , a pouze doplnit čerstvou vodu s cukrem .

Ještě řádně udržovat váš podavače . Proveďte důkladnou podavač úklid jednou týdně , za použití jednoho dílu octa na čtyři díly vody .

Copyright © cs.xzhbc.com