Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
# >> Domácí zvíře > >> ptactvo >> krmení ptáků

Finch Bird Chov

pěnkavy , domácí Austrálie, Střední a Jižní Ameriky jsou krásné , multi - barevné semena jíst zpěvné ptáky . Existuje mnoho různých druhů pěnkav , které jsou adaptivní zajetí a prodávají po celém světě jako zpěvní ptáci , jak oživit Voliéry a klece . Parrot pěnkava , dům pěnkava , zlatý pěnkava , fialová pěnkava , zebra finch , šafrán pěnkava , papoušek pěnkava , společnost pěnkava , Bengalese pěnkava , paní Gouldian pěnkava , koření pěnkava , červenou mašlí firetail pěnkava , kanárek pěnkava a australský pěnkava jsou snadno k chovu , barevné , veselá domácí společníci . Věci, které budete potřebovat
semena ptáka
ovoce ( jablka , pomeranče, jahody )
vejce
Zobrazit další instrukce dovolená 1

nákup chovných pěnkavy odrenomovaných prodejce . Úspěšný chov Program začíná zdravých ptáků . Pochází z Austrálie ,krásný Gouldian Finch představuje odvážné , světlé barvy a nádherný song . Zebra pěnkava , zelená pěnkava , papoušek pěnkava a koření pěnkava jsou populární volbou pro domácí klec .

Jen Gouldians2901 Staré Norcross RoadTucker , GA 30084 ( 770 ) 939-4018 ( 770 ) 842-3874 [email protected] . com

Bev je BirdsP.O . Box 86136Tucson , AZ [email protected]
2 Gouldian pěnkavy jsou ceněné pro jejich jasnými barvami .

Prohlédněte si barvu ptáků peří . Existuješiroká škála různých druhů pěnkav . Pěnkavy jsou světlé a barevné , často sportovní červené , žluté nebo oranžové hlavy peří a výrazné tmavé znaky . Zvolte ptáci, kteří jsou věrni své rodné zbarvení , nikoli mutací .
3

Výzkumknihovna , on-line nebo nákup z ptačí chovatele , knihy o péči , krmení a údržbu těchto nádherných zpěvných ptáků .
4

poskytovat zdravou , vyváženou stravu na podporu v klecích pěnkavy k chovu . I když pěnkavy bude žít v pohodě na dietě semen sám ( jsou obzvlášť rádi světlice barvířská , bodláku a naklíčená semena ) , milují kousky čerstvého ovoce přidán do jejich stravy . Nakrájené kousky jablka, hrušky , pomeranče, meloun , hroznové víno a různé bobule jsou speciální dárky . Pěnkavy také těžit z vajec přidávaných do svého jídelníčku . Pevný vařené vejce , nasekané do skořápky všechny poskytují prospěšné bílkoviny . Chov pěnkavy se živí nejen sebe , musí poskytnout potravu pro až šest mláďat . Zdravotní problémy mohou být předešel tím, ujistěte se, že vaše chovatelské pěnkavy přijímat dostatečné množství vápníku a vitamínů . Napájecí sépiová kost a grit za všech okolností .
5

Dodávka spousta čerstvé , čisté vody . Měnit vodu každý den . Pěnkavy rádi koupat . Jejich časté stříkající vyžaduje hodně vody .
6

poskytnout velkou klec . I kdyžpár pěnkavy bude dělat pokutu v malé kleci , bude chovné páry potřebují prostor pro své potomky . Vyberte si klec , která je nejméně 2 metry vysoký , 2 metrů hluboká a 2 metry široká .
7

Vyberte hnízdní materiál . Bambusové klece lze zakoupit od ptáků chovatelů . Umělá zeleň umístěny kolem hnízdní budky poskytuje soukromí, ptáci potřebují , aby se úspěšně pářit .

Copyright © cs.xzhbc.com