Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
# >> Domácí zvíře > >> ptactvo >> krmení ptáků

Princezna Parrot Dieta

Austrálie je vzácná a krásná princezna Parrot je známý pro jeho zářivě zelené peří , růžová krku náplasti a dlouhou , zužující se ocas . Čísla Ptačí populace začala klesat na začátku 90. let v důsledku ztráty přirozeného prostředí a pytláctví , ale jeho popularita v pet obchodu začaly růst . To je nucen vědce a majitelé domácích zvířat se dozvědět více o reprodukci tohoto papouška , dlouhověkosti a stravu . Ve volné přírodě

Princess Papoušci jsou distribuovány přes vyprahlé rozlohu v centrální Austrálii známý jako Great Sandy Desert. Vzhledem k ojedinělou srážek v celé této oblasti , ptáci často přizpůsobit svůj jídelníček podle toho, co je k dispozici , nebo přesunout často sledovat déšť . Většina záznamy ukazují , že živí hlavně semeny , listy , a některé druhy květin a nektaru , jako jsou ty z Acacia aneura , nebo Mulga strom .
Seed

Vzhledem k tomu , že ptáci se zdají být především semena podavače ve volné přírodě , můžepet strava bohatá na různých semen a zrn jednat tak, aby napodobit tuto přirozenou preferenci potravin . Proso , Niger , slunečnice , světlice barvířská , loupaná oves , pannicum a lesknice kanárská jsou časté volby . Ptáci držel dietu semen na bázi by měly být pečlivě sledovány , aby bylo zajištěno, že jsou jí plné různých semen , a ne pouze výběrem z chutné kousky a vyřazení zbytek . Potraviny by měly být nabízeny v malém množství a pouze vyměnit, kdyžpták snědl celý něj .

Pelety

Pelety jsousekundární možnostPrincess je strava , která nabízí výhody plně vyvážené stravy , která je třeba doplnit . Bohužel , protože princezny Papoušek divoký strava není zcela znám , od roku 2010 nejsou k dispozici žádné Princezna Parrot specifické odrůdy k dispozici na pelety , nutí papoušek chovatelé používat generické papoušek pelety , které nebyly prokazatelně poskytnout dostatečné stopové živiny pro tento konkrétní pták . Navíc , někteří papoušci odmítnout peletována stravy zpočátku , a muset být pomalu představen nový zdroj potravy v průběhu času .
Finding Balance

Ve světle bezvýchodný údajů týkající se princezny Parrot přirozené stravy , mnoho chovatelů se rozhodnou použít velmi pestrou semeno a čerstvé strava . Bohaté na živiny čerstvé potraviny možnosti patří brokolice , špenát , kapusta , mrkev , sladké brambory , jahody a ovoce . Sépiová kost poskytuje vápník , a naklíčených semen jsousilně živiny bohaté na zdroj potravy , které může být snadno za předpokladu, doma . Malé porce těchto potravin by měla být věnována ptáka denně , ale odstraní po několika hodinách před tím, než se zkazí . Doplňky stravy a stopové prvky mohou být přidány do ptačího čerstvých potravin nebo vody .
Nedostatky

Pet papoušci jsou obecně náchylnější k nutriční nedostatky , protože je to téměř nemožné duplikovat to, copták by se živí v přírodě . Změny v pádu barvy , peří zbarvení , a žádné změny na zobáku nebo nehtů může často znamenat dietní problém . Poraďte se s licencovanou ptačí veterináři , pokud nastanou problémy .

Copyright © cs.xzhbc.com