Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> ptactvo >> krmení ptáků >> 

Gray Parrot Dieta

africký papoušek šedý jepapoušek původem západní a střední Afriky . Tyto papoušci žijí ve velkých skupinách, v deštném pralese nebo savaně . Africký papoušek šedý roste na asi 13 sune se na délku a asi 14 oz hmotnosti . Mohou žít padesát let nebo starší . Africké šedé papoušci jsou všežravci , jíst jak rostliny a zvířata , i kdyžvětšina z jejich stravy je tvořen z rostlin . Dieta

v jejich přirozeném prostředí , africké šedé papoušci se živí různými tropickými plody , semena , plody , ořechy a pupeny . Africké šedé papoušci také jíst pyl a nektar z tropických rostlin . I když jejich strava se skládá převážně z vegetace , africké šedé občas jíst hmyz .
Stravovací návyky

africké šedé papoušci najdete většinu své potravy v korunách stromů deštného pralesa a nikoli na lesní půdě . Africké šedé jsou speciálně navrženy zobáky , které jim umožní proniknout do ořechů nebo semen s tvrdými vnějšími vrstvami . Africké šedé papoušci vylézt mezi lesními větvemi , kteří hledají jídlo . Oni pak používají své drápy nohy držet jídlo, zatímco oni jedí to .
Oil Palm Matice

africké šedé papoušci často jedí vnější vrstvu oleje palmový ořech , který roste v africkém deštném pralese . Jak jeho název napovídá ,vnější vrstva z palmového oleje matice má vlhké , mastné textury .
Cola Tragacantha

africký papoušek šedý často jí světlé červené ovoce které rostou z kola tragacantha stromu . Stejně jako v afrických šedá papoušek , tento strom je původem z afrického deštného pralesa .
Výhody pro životní prostředí

africké šedá papoušci jsou prospěšné pro své okolí , protože pomáhají distribuovat semena a pyl po celém deštném pralese . Ne všichni ze semen , že papoušek jídla jsou stravitelné , takže trus ptáka s sebou životaschopných semen , které jsou schopny dorůst do stromů nebo jiných rostlin . Vzhledem k tomu, africké šedé papoušci jíst nektar , ptáci jsou schopni opylovat tropické rostliny s jejich výkaly .
V zajetí
Když v zajetí ,africký papoušek šedý je často přivádí ovoce a zeleniny Kromě specializovaných papouška potravin .

chovaných jako domácí zvířata , africké šedé jsou často krmena nakrájenou zeleninu a zelené s vysokým obsahem vápníku , jako je brokolice a špenát . Oni se také těšit malé kousky čerstvého ovoce , jako jsou banány , jablka , hroznové víno a pomeranče . Zatímcospecializované , pelety forma potraviny obvykle tvoří většinu Parrot strava , ovoce a zeleniny se používají jako doplněk k pomociafrické šedá dostat správnou výživu a užívejte si celou řadu různých potravin .


Copyright © www.421948.com