Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
# >> Domácí zvíře > >> ptactvo >> krmení ptáků

Dieta pro ptáky

Bird sledování a vlastnící ptáci v zájmovém chovu jsou oblíbené koníčky , a pro obě činnosti , je důležité vědět o výživových potřebách ptáků . Různé druhy ptáků mají různé diety , z veganské stravy pro ty, které jsou zcela masožravá . Vaše znalosti o ptačích diety vám pomůže ptáci v zájmovém chovu žít dlouhý zdravý život , a bude držet volně žijících ptáků vrací na vaše krmítka . Seed - Eating Ptáci

Tisíce druhů ptáků si stravu semen z různých zdrojů , ale samotné semena nestačí k udržení zdravého zájmovém chovu , protože lidé nemohou nabídnout řadu semen, které to bude mít přístup k ve volné přírodě . Nabízí pelety potraviny pro volně žijících ptáků jeskvělý způsob, jak být jisti, že nejste , že jim s verzí nezdravé fast food.
Typy Seed

, když se snaží krmení volně žijících ptáků z podavače to je obvykle nejlepší mít směs semen přilákat co největší množství ptáků . Favoritem pro mnoho ptáků ječerný olej ze slunečnicových semen , což je vysoko ve zdravé bílkoviny . Black olej ze slunečnicových semen ve směsi s nyjer ( bodlák ) semen a zrn prosa a kukuřice bude mít ptáky a milovníky ptactva šťastný . Když je semeno nabídl ptáků v zájmovém chovu , které budou mít tendenci vybrat své oblíbené semena a zbytek . To může vést k vitamínových a minerálních nedostatky a nakonec horší celkové zdraví . Přepínání ptáků v zájmovém chovu ze stravy semen na bázi dietu pelet na bázi jedobrý nápad . Pelety jsou speciálně formulovány s vitamíny a minerály , a které poskytují téměř všechny výživové požadavky ptáků v zájmovém chovu .
Zelenina, květiny a ovoce

Zelenina a květiny poskytují vynikající zdroj živin a minerálů pro mnoho druhů ptáků . Podle peteducation.com , 15 až 30 procent z domácích ptáků diety by se měl skládat z těchto potravin , zatímco ovoce by jen zabírají asi pět procent , jak je vysoký obsah cukru . Vždy umýt ovoce nebo zeleninu . Snažte se, aby to trochu obtížné pro vaše ptáky , aby si své jídlo , protože to bude simulovat přírodní podmínky potravní a stimulovat jejich mozek a smysly . Museli pracovat trochu na jejich potravinářských intrik a zapojuje ptáků v zájmovém chovu , které mají zůstat v kleci pro velké množství času .
Hmyz

Mnoho ptáků patří hmyzu jejich diety . To je proto, že tito ptáci nemají dostat všechny své potřebné živiny ze semen , ovoce a zeleniny . Dobrou náhražkou pro hmyz je lůj , který lze získat z masa pulty a řezníků , a je zabalen speciálně pro ptáky ve potravinami , rozmanitost a obchodech mazlíčka . Lůj je vyrobena z hovězí ledvinového tuku , a nebude trvat příliš dlouho , a to zejména v teplém počasí .
Nectar

Nectar jesměsí cukru a vody , a se těší kolibříci . Poměr vody k cukru čtyř až jeden, cukr se rozpustí ve vroucí vodě a nechá se vychladnout. Stejně jako lůj , nektar by měly být často měněny ,nektar tendenci formy , které mohou být škodlivé pro kolibříky . Vzhledem k tomu, kolibříci jsou přitahováni k jasné barvy , zvláště červená , většina jejich krmítka jsou barevné . Červené barvivo potraviny by nikdy neměly být přidány do nektaru jako způsob získání těchto ptáků , protože je to nebezpečné pro ně , barevné sami krmítka přilákat kolibříci

.

Copyright © cs.xzhbc.com