Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
# >> Domácí zvíře > >> ptactvo >> krmení ptáků

Složení Parrot Food

Papoušci potřebují pestrou stravu z několika různých potravinových skupin , podle internetové stránky Pet Place . Zatímcomístě dodává, že můžete dosáhnout , že rozmanitost s papoušek pelety a tabulky potravin , některé komerční smíšené papoušek potraviny obsahují hodně , ne-li všechny , z klíčových složek váš papoušek potřebuje zůstat zdravý . Semena

Slunečnicová semínka jsouspolečné papoušek složky potravin , ale je zde několik dalších semen . Výběr semen často zahrnuje světlicový , dýně , squash a sezam . Pet Místo varuje, že semena by měly tvořit nanejvýš 12 procent svého papouška stravy , protože semena jsou mastné a neobsahují mnoho vitamínů, minerálů a bílkovin .
Ořechy

Ořechy jsou takéhlavní přísada v mnoha papouška potravin . Odrůdy jsou arašídy , mandle , pistácie , kešu a piniové oříšky . Matice může přijít ve skořápce nebo bez skořápky již sbývalým dávat ptáci něco dělat. Stejně jako semena , ořechy také obsahují hodně tuku , Pet Místo poznamenává .

Zelenina

Někteří papoušci potraviny obsahují řadu zeleniny , obvykle dehydratované nebo zmrazení sušené . Patří mezi ně celá , popraskané a mletá kukuřice , dehydratované mrkev a sladké brambory , papriky a fazole , brokolice , sušené řepné řízky , zelený rozkol a wasabi hrášek . Zelenina by měla tvořit většinu ptáka stravě , říká Pet Place .
Ovocné

Plody mají vysoký obsah cukru , ale jsou v pořádku v moderování , Pet Místo říká . Plody jsou takéběžné složky , obvykle dehydratované nebo lyofilizované , v mnoha potravinách papouška . Plody se často skládají z rozinek , sušené banány nebo banánových lupínků , ananas a papája , kokosové lupínky , mango , meruňky , broskve , data a někdy Bing třešní .
Sacharidů a bílkovin

Sacharidy a bílkoviny mohou být takésoučástí papouška potravin . Jídlo může obsahovat řadu zrna , pšenice a dokonce i těstoviny . Protein může přijít v podobě sojového šrotu a sójové výrobky , stejně jako sušené vejce . Obiloviny, obilí a další sacharidy jsouideální pravidelné jádro , zatímco proteiny by měly být omezeny na minimum , v závislosti na pet Place .
Ostatní

Parrot jídlo často obsahuje řada dalších složek, včetně papoušků pelety , ústřice štěrkem a směs vitamínů a minerálů . Mléčné doplňky často obsahují sníženou laktózu syrovátku a nízkotučné jogurty prášky . Ptáci nemají laktázy a nemůže trávit mléčné cukry , tak mléčné výrobky je nejlepší na minimum , říká Pet Place . Sušené droždí nebo v prášku jeběžnou součástí . Mnohé potraviny obsahují také alespoň malé množství aroma, konzervační látky a umělé barvy .

Copyright © cs.xzhbc.com