Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
# >> Domácí zvíře > >> ptactvo >> krmení ptáků

Jak krmit dítě africké Gray

Ruční krmení dítě africký papoušek šedý jeobrovský závazek času , práce a lásky . Dítě papoušek bude muset být krmena každé dvě hodiny po celý den . A hluboké formy dluhopisů mezi africké šedé a člověka, který ruka ho krmí . Pták pohlíží na člověka jako jeho rodiče . Je zdepocit bezpečí , že se vyvíjí apták netrpělivě čeká na svůj vzhled . Krmení ruka jezávazek času a pozornosti na ptáka . Pták bude muset trávit jednoduchý čas s vámi , a být hladil a mluvil , aby se růst fyzicky a psychicky . Věci, které budete potřebovat
35 CC s 1/2 palce dlouhým hrotem
Parrot ruční krmení vzorce
teploměr
destilovanou vodou
Ručníky
Zobrazit další instrukce

1

smíchejte krmení ruka vzorec podle návodu na etiketě . Vzorec by měl být v teple, když přivádí na dítě pták . Smíchejte vzorec pomocí destilované vody a postupujte podle pokynů na ruční krmení vzorce . Zahřejte vodu odděleně od vzorce a promícháme do vzorce . Nevystavujte vzorec v mikrovlnné troubě , protože to může vytvářet oblasti tepla a za studena , který lze snadno vypálit dítě pták . Vzorec by měl být v teple, když přivádí na dítě pták . Použijte teploměr na určení , žeteplota se pohybuje mezi 104 - 108 ° F před krmení ptáka .
2

Položte dítě africké šedá na čistou šíření ručník na klíně . Pohár ptáci zad a šíje jemně . Naplňte stříkačku s napájecím ruční vzorce a nabídnout ji na ptáka . Špičku stříkačky na levé straně ptáků zobáku . Ptáci jícen se nachází směrem k zadní levé části ptáků krku . To je důvod, proč krmit z levé strany afrických šedé zobák , takžejídlo snadno proudí ptáků jícnu . Africký šedý začne polykat jídlo s komplikovanými pohyby hlavy . Pomalu stlačujte píst stříkačky ke krmení ptáka vzorec . Jakopták roste a potřebuje více potravy , jednoduše naplňte injekční stříkačku pokračovat v krmení .
3

Podívejte se na úrodu africké šedé úzce . Plodiny začne roztáhnout jako pták sní . Plodiny vyplní do velikosti golfového míčku . Plodina by měla cítit pevná a plná , ale ne pevně a tvrdě . Jakmileplodina je plná , přestanou krmit .
4

Otřete ptáci čelí a zobák pomocí teplé umýt hadříkem , pokud jídlo by mělo kapat na ptáky zobák a peří . Odstraňte všechny podávací ruka vzorce před tím, než zaschne na ptáky kůže , zobáku nebo drobné peří .

Copyright © cs.xzhbc.com