Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
# >> Domácí zvíře > >> ptactvo >> krmení ptáků

Jak změnit korela stravy

Jen proto, že Korely rádi a ochotně jedí semeno neznamená, že vědí, co je pro ně nejlepší . All - semena strava pro korela bude nakonec vést k vážným a dokonce i život ohrožující zdravotní problémy . Krmit ptáka zdravé výživy , měl by být rovnováhu pelet , čerstvého ovoce a zeleniny , a některé semeno každý den . Úkolem je převod osiva feťák korela na více výživnější jídlo plánu . Zde jsou některé kroky, které mohou pracovat pro svého ptáka . Věci, které budete potřebovat
pelety
ovoce a zeleniny
Avian veterinářem
Dětská výživa
Zobrazit další instrukce dovolená 1

Vyjádřete svůj korela vyšetřit vaše ptačí veterinář . Před provedením jakékoli změny ve stravování , chcete být jisti, že váš pták je zdravý . Ptáci , kteří trpí podvýživou , nebo jiné nemoci potřebují ptačí veterinárního lékaře zapojené do jejich stravy konverzi .
2

Smíchejte pelety s dětskou výživu v dopoledních hodinách . Dej to do korela v jedné misce .
3

Dejte své korely ovoce a zeleniny v jiné misce v dopoledních hodinách . Třetí miska by měla mít čerstvou , čistou vodu .
4

Odstraňte produktů a pelety mix v odpoledních hodinách . Vyrobíme a pelety mohou zkazit , pokud je ponechána příliš dlouho, a aby se váš pták nemocný , pokud nejedl .
5

Dejte váš pták suché pelety v jedné misce a semena v druhé odpoledne . Nechte semena v jedné misce na pouhou hodinu a pak je odstraňte . Nechte suché granule přes noc .
6

Tento postup opakujte denně, dokud váš pták je jíst různé jiné než osivo potraviny každý den . Tento proces může trvat několik dní nebo několik měsíců v závislosti na ptáka .
7

Monitor trus vaše korela je . Když trus jebarva pelet , zastavit udání semeno po dobu několika dnů . Pokračujte ve sledování vašeho ptáka jíst během této doby , dát mu semeno znovu, pokud přestane jíst úplně , nebo je důsledně jíst granule

.

Copyright © cs.xzhbc.com