Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
# >> Domácí zvíře > >> ptactvo >> krmení ptáků

Duha Lorikeets Dieta

Duha lorikeets jsoutropické australský pták , tak pojmenovaný pro jejich krásně barevné peří . V úvahu pouze vlastní duha papoušek , pokud jste na tuto výzvu péče o ptáka . Duha papoušek strava je vysoce specializovaná a chaotický a vyžaduje vyšší úroveň péče než jiné druhy ptáků . Pokud můžete pečovat řádně o duhy lorikeet a plnit své zvláštní dietní požadavky , bude to dělat skvělý společník zvíře . Dieta

divoké rainbow lorikeet strava obvykle obsahuje květiny , nektary , ovoce a semena . Replikovat tuto dietu pro vašeho domácího mazlíčka duhy lorikeet tím, nektar nebo koupi komerčně vyrobené nektar . Budete muset věnovat zvláštní péči s nektarem , jak to může rychle zkazit , a musí být změněn několikrát denně , aby se zabránilo dostat vaše duha papoušek nemocný . Za teplého počasí si musí dát svému duha papoušek čerstvý nektar zhruba každé čtyři hodiny .

Budete také muset poskytnout potraviny, které kopírují jiné části Divoké rainbow lorikeet přírodní stravy . Nakrmte svůj duhový papoušek organické , chemické bez ovoce jako kiwi , granátová jablka a jablka . Květy jsounezbytnou součástí divokého rainbow lorikeet stravy , takže poskytne vaše s růží, macešky nebo pampelišky . Ujistěte se, že květiny , stejně jako ovoce , jsou chemické a bez pesticidů .

Krmit duha papoušek suché potraviny jako oves , semen nebo multi - obilí obilovin . Chléb změkčená s medem a mlékem je speciální léčbu nebo potraviny pro kojence po období rozmnožování .
Důležité informace a upozornění

Vzhledem k velkému objemu kapaliny v jejich stravě , duha lorikeets jsou špinavá jedlíci . Oni také produkují velké množství mokrých , chaotický trusu . Budete muset čistit Rainbow papoušek klec alespoň jednou denně . Udržujte klec nebo voliéře od koberce a na povrchu, který můžete snadno vyčistit .

Několik potraviny jsou jedovaté pro všechny ptáky , včetně vašeho duhového lorikeet . Nikdy krmit duha papoušek avokádo , alkohol , kofein , lidské nezdravé potraviny nebo mléčné výrobky . A co je nejdůležitější , nikdy krmit své duhový papoušek čokoládu , protože imalé množství může být smrtelné .

Široká škála domácích rostlin a ovocných jam může být škodlivé pro váš duhy lorikeet . Některé ty více obyčejné příklady jsou aloe vera, meruňkové pecky , sedmikrásky , švestka listy a jámy , rajčata , a hortenzie . Úplný seznam škodlivých domácích rostlin a potravin , viz třetí odkaz pod odkazy .

Copyright © cs.xzhbc.com