Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
# >> Domácí zvíře > >> ptactvo >> krmení ptáků

Jak přilákat Baltimore Orioles

Pro mnohé ,Baltimore žluva jekrásný pták a přilákat je do svého dvorku je vlastně docela snadné . To může býtjednoduché, jak umístit nějaký hroznové želé na dvorku nebo umístěním nějakou sladkou vodu do podavače . Pro více jednoduchých triků , čtěte dál . Věci, které budete potřebovat
žluva podavače
pomeranče
džemem
Zobrazit další instrukce dovolená 1

Vyberte umístění pro váš podavače Baltimore Oriole . Uchovávejte je odděleně od jiných ptačí krmítka . Vyšší mimo zemi své krmítka jsou , tím lépe , protože Oriole hnízda jsou obvykle více než 20 metrů vysoké.
2

Zakupte si komerční Oriole podavač . Jedná se o velmi podobné podavače kolibřík , ale jsou často oranžové barvy . Když si koupíte podavač , bude to pravděpodobně přijde s balíčkem pro použití při výrobě nektar pro vnitřní podavače . Chcete-li vytvořit svůj vlastní nektar , vařit jeden díl cukru na tři díly vody . Nechá se vychladnout a přidejte do podavače .
3

Pomocí pomeranče . Udělat oranžový podavač tím, že plochý kus dřeva , hřebíky hřebík přímo přes něj , takžehřebík se držet rovně nahoru a položte půl pomeranče v horní části nehtu . Face vnitřek pomeranče nahoru , takžežluva může dostat na nektaru . Dalo by se jednoduše umístit oranžový půlit na talíř nebo misku , stejně .
4

Použijte hroznové želé . Některé komerční Baltimore Oriole krmítka mají místo pro džemem , který bude použit . Dalo by se také jednoduše dát nějaké na talíř nebo misku . Někteří lidé prázdné oranžové na polovinu a vložte hroznové želé v prázdné oranžové .

Copyright © cs.xzhbc.com