Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
# >> Domácí zvíře > >> ptactvo >> krmení ptáků

Petamine Chov Krmivo pro ptáky

Pokud jsteinfluenzy chovatel , nebo se zajímají o chov některé z vašich ptáků v zájmovém chovu , jeden z nejdůležitějších klíčů k úspěšné rozmnožování je správná výživa . Petamine Chovatelské Jídlo je jednou z nejoblíbenějších doplňkových potravin používaných ptáků chovatelů . Identifikace

Petamine Chovatelské Jídlo jepráškový přípravek obsahující Niger semena , a 21 procent bílkovin a 13 procent tuku . To je používáno jako kondicionér pro chovné ptáky .
Složení

Výrobek obsahuje vitamíny , minerály , pivovarů sušené droždí , sójový proteinový koncentrát , moučka z pšeničných klíčků , z tresčích jater olej a rybí moučka . Jedná se o vysoce energie a vysokým obsahem bílkovin vzorec .
Použití

Petamine Chov potravin je formulován pro použití ve všech dospělých ptáků . To může být přidán do ptáka běžných potravin , nebo nabízí sám o sobě v samostatné misce . Chovatelé někdy promícháme s vejcem potravinářského výrobku .
Funkce

Jako kondicionér , je známo, že pomáhají při zvyšování úspěšnosti rozmnožování , a také nároky pomoci ve zdravém vývoji vajec .

Úvahy

majitelé ptáků , kteří se domnívají pomocí Petamine chov Jídlo jako doplněk musí být jisti, že mají zájem o chov svých ptáků , neboť povzbuzuje je k tomu srdečně .

Copyright © cs.xzhbc.com