Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
# >> Domácí zvíře > >> ptactvo >> krmení ptáků

Jak pečovat o osiřelé Ptáci

nebudu lhát . Je to náročné na péči o osiřelé ptáků , zejména jsou-li nejmladší . Některé dítě ptáci , jako jsou kachny , husy , křepelky a kuřat jsou předurčení při úklidu na jídlo , ale jiní takové štěstí nemají . Musí být krmena po dobu , než se i růst jejich nohama . Oni se rodí nahý . To jsou sirotci , že tento článek považuje . Řeknu vám přesně to, co musíte udělat, aby tyto dětské sirotky . Návod dovolená 1

První věc, kterou byste se měli pokusit udělat, je dát dítě zpět do hnízda . Děti Můj bratr kdysi našel dítě vránu a nemohli najít to hnízdo a tak se rozhodli pokusit se zvednout . Když jsem byl mladší, jsme získali dítě havrana a dítě straka a toromantická myšlenka na začátku , ale to netrvalo nám dlouho , aby získali uznání za to, jak moc ti pták rodiče skutečně pracují , aby jejich mladou Fed. Takže pokud je to vůbec možné, věnujte prosím chvilku a najít hnízdo . Dejte ji zpět a dávat pozor na mámu a tátu .
2

Pokud není hnízdo se nachází , pak je na čase vytáhnout kolekci Home Box . Máte-li tepelné lampy nebo světla , budete potřebovat pomoci udržet pro vzácná onemocnění v teple , dokud jeho peří rostou dovnitř V přírodě se tyto malé děti dostat červy a všechny druhy chyb k jídlu . Snažte se dostat je co nejvíce tohoto druhu potravin, jak je to možné . Pokuddítě jste našel, jedravý pták , pak se budete muset chytit a rozsekat myši ji krmit . Nakonec zjistíte, že to je náročné udržovat stálý přísun bílkovin bohatých potravin pro tyto rostoucí děti , takže je tu další možnost .
3

Mějte krmit , co můžete samozřejmě najít v souboru dvorku , ale to, co pracoval pro nás nejlepší , byla konzervy pro psy a kočky . Baby ptáci dostat vodu , kterou potřebují z potravin, které jim přinese , ale když se dostanou větší budou potřebovat dobrou zásobu pitné vody . Nakonec naše Raven a straka snědl z psí misky , ale nakonec se váš malý sirotek může vrátit do volné přírody a začněte výběrem je to dieta off menu Matky Přírody . Dělat to nejlepší, co můžete poskytnout pro sirotky , ale nenechte se naštvat , pokud zemřou na vás . Jsou velmi jemné , když mladí a potřebují hodně pozornosti . Někteří už nikdy nevrátí do volné přírody , protože se identifikovali s lidmi , a tak budou vždy vidět vás jako jejich rodiče (rodičů) .
4

Můj otec zvedl Great Horned Owl , Sova , a Red sledoval Hawka , když byl mladší , a torodinná záležitost , aby se žaludky těchto velkých dravé ptačích plné čerstvých myší a syslů . Pokud se vám nedaří udržet je v hnízdě a pak nechat své rodiče vychovávat je , ale pokud máte k péči o osiřelé ptáků pak prosím, dělat to nejlepší , nebo se obraťte na místní zastoupení volně žijících živočichů a usilovat o jejich radu nebo pomoc . Někteří ptáci jsou nezákonné , aby tak mějte na paměti, že stejně . Přečtěte si vše, co můžete na internetu pro ptáky zachránit tipy . Hodně štěstí !

Copyright © cs.xzhbc.com