Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
# >> Domácí zvíře > >> ptactvo >> krmení ptáků

Jak krmit papouška

S pet andulka může býtpříjemný zážitek a hobby . Všechna domácí zvířata musí být dobře krmena , nebo oni mohli dostat nemocný a trpí podvýživou . Krmení andulka je poměrně jednoduché a vyžaduje jen několik kroků . S příslušnými dodávek a potravin , bude vaše andulka bude na cestě k hladu spokojenosti v žádném okamžiku . S příslušnou péčí a láskou , vaše andulka může být jeden z vašich nejlepších přátel přijít domů . Pokyny dovolená 1

koupit jídlo a vodu pokrmy místní zverimexu nebo obchodu s masový trh , jako je Wal - Mart , Target nebo Kmart . Kupte si malé plastové ty, které vidíte v pet ostrově . Většina produktů je možné nalézt v sekci , kde se prodávají ptačího zobu pro ptáků v zájmovém chovu .
2

Kupte si nějakou andulka nebo ptačího zobu na místním trhu . Jakýkoliv druh univerzální osiva by být v pořádku . Obyčejný nebo barevné ptačího zobu možné zakoupit . Jedna dobrá značka ptačího zobu , že většina papoušky líbí, je Hertz .
3

Očistěte nádobí potravin po jejich uvedení doma . Naplňte umyvadlo s jen malým množstvím teplé vody s trochou mýdla . Trochu světla mýdlo bude čistit misky v pohodě . Ujistěte se, že všechna mýdla se vypláchne po dokončení jejich čištění . Vysušte misky dobře .
4

Přidejte trochu ptačího zobu na nádobí potravin . Ujistěte se, že žádné jiné nečistoty nebo obsah je v misce . Naplňte směrem k vrcholu potravního misky tak, abypapouška je schopen dostat se do ní . Umístěte jídlo jídlo uvnitř klece na bezpečném místě , kdeandulka může mít k němu přístup .
5

Naplňte misku s vodou . Naplňte vodu téměř na na vrchol . Umístěte misku s vodou v kleci .
6

Krmivo andulka denně nebo každý druhý den . Čerstvá voda musí být umístěny v klec denně .

Copyright © cs.xzhbc.com