Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> ptactvo >> krmení ptáků >> 

Jak zastavit váš pták dostat Bird Jídlo na podlaze

Papoušci, kakadu a mnoho dalších ptáků v zájmovém chovu jsou špinavá jedlíci . Nejen, že rozptýlí slupek všude , jsou-li jí , mnoho "Play" se potravu házel do vzduchu . To jedůležité, adaptace pro mnoho druhů , které fungují jako agenti rozptýlení semena v přírodě . Proto je téměř nemožné , aby se zabránilo ptáky z účasti v těchto chování ; Místo toho musíte snažit obsahovat nepořádek , stejně jako je to možné.
odolná proti polití Podavače

Nejjednodušší způsob, jak udržet ptáka jídlo z vaší podlahy je použití odolná proti polití podavače . Odolná proti polití podavače obvykle uvádějí dvě různé komory - velká vnější komory , že pták může vstoupit amenší vnitřní komory, která obsahuje potraviny . Můžete si koupit odolná proti polití kontejnery , nebo si můžete vytvořit svůj vlastní tím, že se ptačí krmení jídlo uvnitř větší nádoby , jako je například velký uchovávání potravin nádoby nebo lahve dvou litrů. Budete muset přizpůsobit otvor , aby váš mazlíček může zcela vstoupit do vnější komory , a musíte zajistit, že váš pták najde semeno snadno jakmile přidáte vnější komory.
Seed chytání Sukně < br >

Jeden způsob, jak udržet ptačího zobu pokrývají podlahu se instalací zařízení v kleci chytit rozlité semeno před tím, než dopadne na zem. Zvané " seed lapače " nebo " semeno sukně , " tyto položky jsou v podstatě velké komíny , které visí pod nimi klece . Můžete si je koupit od oblíbených obchodů , nebo si můžete udělat jednu sami. Pokud uděláte jeden sami , použijte hladké plastové nebo odolného materiálu , aby bylo zajištěno, že sukně se snadno čistí . Sukně by měla být rozšířena na několik centimetrů přes boky klece , aby byly účinné . Pomocí drátu nebo řetězec pro připevnění sukni na dno klece .
Ochranné bariéry Spojené

Další způsob, jak udržet ptačího zobu vylití ven z klece , je vytvoření malé stěny ve spodní části klece . Do tak připojením malé kousky akrylové fólie nebo z nerezavějící oceli - což je nepravděpodobné, že přerušit nebo polknout váš pták - na vnitřních stěnách klece . Stěny by měly být 3 nebo 4 centimetrů . Můžete připojit panely na mříže s vhodnými lepidly nebo vrtání otvorů pomocí panelů a pomocí malé, hladké hlavy šroubů a matic . Ujistěte se, že všechna lepidla a pohyblivý hardware jsou umístěny na vnější straně klece webových stránek pro děti Hygiena a Úklidové

Birdseed na podlaze svého domova , je chaotický a vypadá špatně . ; ale také představuje potenciální zdravotní riziko . Rozlité potraviny mohou přijít do styku s výkaly váš pták je před tím, než dopadne na zem. Jednou z klece , může šířit bakterie v celém domě . Například psitakóza jenemoc, šířící se přes ptačí trus , které mohou způsobit onemocnění u lidí .

Copyright © www.421948.com