Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> ptactvo >> ptáků v zájmovém chovu >> 

Jak se chovat čínské křepelky

Známý jako nejmenší druhy křepelky čínské malované křepelky jsou často popisovány jako jemné , roztomilé a velmi společenský . Tito ptáci jsou nízké nároky na údržbu a dům dobře s ptáky ve voliérách , stejně jako ve svých vlastních klecích . Chov čínské malované křepelky se děje přirozeně , nebo s inkubátoru . Každý majitel má své vlastní zkušenosti s chov těchto ptáků . Někteří majitelé zjistí, že jejich křepelky chovat přirozeně , zatímco jiní najdou to obtížný vzhledem k jejich žena není inkubaci vajec . Bez ohledu na to , jak se rozhodnete chovat své křepelky ,celý proces je krátký a jednoduchý . Věci, které budete potřebovat
malé kleci
Rostliny
Cedar nebo borové hobliny
inkubátoru
Starter jídlo
Jar víko
Marbles
Zobrazit další instrukce < br > přirozeně Chov Vaše Birds
1

Udělejte si pohodlné stanoviště . Čínské malované křepelky nebude chovat nebo sedí na svých vejcích venku . Ať už jste dům své čínské křepelky ve voliéře nebo menší kleci , skladovat ji s množstvím zeleně a rostlin . Čínské křepelky si sedí na vejcích v soukromí . Zahrnout úkrytů blízko k zemi celé stanoviště .
2

Ujistěte se, žeokolí je bezpečný . Čínské malované křepelčí vejce jsou velmi malé . Velké mezery v zapojení nízko nad zemí usnadňuje kuřata na útěku , jakmile se vylíhnou . Posílit zem a okolní oblasti s borovicemi a cedrové hobliny , aby zajistily , že jsou mláďata v bezpečí .
3

chovu čínské malované křepelky v prostředí Place . Během období rozmnožování a inkubační dobu , jen místo dvou chovných čínské křepelky v prostředí najednou . Inkubační doba pro čínské lakované křepelky je 16 dní.
4

Nechte své ptáky sám . Během období rozmnožování a inkubační dobu , udržet interakci se svými křepelky na minimum kromě poskytování pravidelné jídlo a vodu .
5

Odstraňte muže . Jakmile bude vaše slepice položil její vejce a začal inkubací proces , odstranit samce z prostředí a nech slepici . Nadále poskytovat jídlo a vodu na slepici .
6

Nechte se mláďata vylíhnou . Jakmile mláďata se vylíhla , ujistěte se, že jsou správně krmena malými jídlo červy a jemně mletý startovací jídlo speciálně pro pernaté zvěře . Dodávka vody ve sklenici s víčkem kuliček umístěných ve víku , aby se zabránilo mláďata dostat do vody a utopí .
Inkubátor Metoda
7

Sbírat vejce . Jakmile bude vaše slepice položí její vejce , sbírat vejce a omyjte je v mírném dezinfekčním prostředkem . Uložte vejce na chladném , suchém místě při teplotě 15 až 18 stupňů Celsia . Uložte vejce se špičatým koncem vajíčka směrem dolů .
8

Umístěte vejce do inkubátoru na 37,5 stupňů Celsia po dobu 14 dnů .
9

Odstraňte vejce a umístit je do klecí prostředí pro líhnutí 14. den . Nechte vejce líhnout přirozeně .

10

poskytovat potravu a vodu do nově vylíhnutých drůbežích mláďat . Po 24 hodinách , návrat mláďata se svou matkou v pravidelném kleci . Pokračovat v poskytování jemně mletý startovací jídlo a vodu .

Copyright © www.421948.com