Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> ptactvo >> ptáků v zájmovém chovu >> 

Jak zjistit pohlaví svého korela

? Při nákupu cockatiels jako domácí zvířata , by majitelé naučí , jak odlišit samce od samic . Mužské a ženské ptáci mají různé dispozice , a různé pet rodiče mohou dávat přednost jednomu typu chování v průběhu druhého . S výjimkou bílých plocha ( bílých ) ptáků , cockatiels lze sexed jejich zbarvení po první línat . Po pozorování chování a vokalizace po určitou dobu , by mělo být snadno rozlišovat mezi pohlavími , bez ohledu na zbarvení . Pokyny dovolená 1

Zkontrolujte peří ptačích po jeho mladistvé línat . Normální šedé nebo perleťové muži mají převážně bílé nebo žluté tváře , zatímco ženské tváře jsou většinou šedé nebo hnědé . Normální šedé a lutino samice papoušci mají zářivě žluté značení v rámci svých letů peří a žlutými pruhy na jejich ocasy . Pánské šedé a Lutinos nedostatek těchto označení .
2

Poslechněte si jejich vokalizace . Samci jsou velmi hlasité a vyrábět píšťalky a volání . Samice jsou tišší , a jen zřídka pískat . Místo toho , jejich vokalizace se skládají z skřeky a syčí .
3

sledovat jejich chování . Muž ptáky držet své hrudi , a vzpěry a předvedou , pokud jsou umístěny v přední části zrcadla . Ženy kousat častěji a mají malý nebo žádný zájem zrcadla . Pouze samice položí vejce .

Copyright © www.421948.com