Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
# >> Domácí zvíře > >> ptactvo >> ptáků v zájmovém chovu

Jaký jenejlepší druh ptákaKid Mohl mít jako domácího mazlíčka ?

Ptáci obecně nejsou dobré mazlíčky pro děti . To je proto, že to vyžaduje hodně zodpovědnosti , aby správně vychovávat ptáka a děti často nudit s touto příslušností . Navíc , ptáci žijí dlouhou dobu , s průměrnou životností 25 let a delší v závislosti na druhu ptáka , říká Foster Papoušci ,nezisková organizace a Exotic Wildlife Sanctuary věnuje péči o ptáky . Existují tisíce druhů ptáků s velmi málo vhodnými pro děti . Měli byste dát pečlivé zvážení před zakoupením zájmovém chovu a vybral to speciálně pro věk vašeho dítěte a domácího prostředí . Pěnkavy

pěnkavy jsou malé ptáky , které jsou součástí ptáci prohlížení ( taxonomické pořadí Passeriformes ) . Mají malé zobáky , které jim umožní jíst malé semena a jsou obecně v klidu . Pěnkavy jsou poměrně levné , stojí asi 5 dolarů na 10 dolarů v době zveřejnění. Podle The Humane Society , pěnkavy jsou sociální ptáci , a neměly by být singulární

pěnkavy jsou nízké nároky na údržbu , . Což ​​jedobrý pet pro děti . Oni strašit snadno , a nelíbí se dotkl člověka . Oni jsou také křehké a může být zabit při pádu . Pěnkavy nemůže být trénoval se, aby sedět na prstu , ani nemohou být zkrocen .
Andulky

Existuje mnoho různých druhů papoušků ale ten je ve většině rodin vidět v obchodech mazlíčka jsou andulky . Andulky jsou aktivní a veselé ptáků, které snášejí děti i v případě, koupil mladý , takžepták může být zvýšena s vaším dítětem . Andulky jsou obvykle levné , v průměru pouze $ 10 na $ 30 v době vydání , v závislosti na jejich vzácnosti .

Zakoupíte-li si dospělý andulku to bude mnohem těžší zkrotit . Podle Humane Society , andulky jsou dobré mazlíčky pro starší děti, protože oni vyžadují málo péče . Oni také mají krátkou délku života jako domácího mazlíčka , v průměru pět-sedmroky . Můžete se učit andulky mluvit s trpělivostí . Mohou se také naučit step-up a down , dělat triky , a jíst z ruky .
Conures

conure jedlouho -sledoval pták v papouška rodiny . Jsou středně velké , průměr cca 17 cm dlouhé a jsou dražší než pěnkava nebo andulku . Conures může státněkolik set až tisíc v závislosti na jejich vzácnosti . Jsou to vysoké náklady na údržbu a vyžadují hodně pozornosti , velké klece a různé potraviny každý den , včetně čerstvého ovoce a zeleniny . Conures mají tendenci kousat tvrdé a může zlomit kůži . Oni nejsoudobrou volbou pro malé děti a měli byste je dohlížet po celou dobu . Conures také rád žvýkat věci do pořádku a bude vyžadovat stálý přísun ptáků bezpečných hraček .
Papoušci

pouze starší děti by měly zvládnout papoušci měli a pod přísným dohledem . Jedná se o nejdražší ze všech ptáků a může stát v thousands.They mají silné zobáky , které mohou způsobit vážné škody na malé prsty , oči a obličej . Papoušci se liší ve velikosti od velkých papoušků kapsy na Amazonek a ara .

Papoušci se liší v objemu od tiché extrémně hlučný . Oni jsou nejlépe hodí pro lidi, kteří vlastní svůj domov kvůli hluku , údržbu , a skutečnost, že mohou někdy přežívají své majitele . Papoušci jsou vysoké náklady na údržbu , které vyžadují několik hodin pozornost každý den , musíte krmit vysoce kvalitní strava bohatá na lidských potravin a vyžadují časté Stříhání nehtů a peří

Copyright © cs.xzhbc.com