Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> ptactvo >> ptáků v zájmovém chovu >> 

O Parakeets

Bungie papoušci jsou běžně prodávány v obchodech mazlíčka . Nejsou považovány zaexotických ptáků , anáklady na klece a příslušenství může přesáhnout cenu ptáka . Bungies apelovat na ty , kteří touží po cenově dostupné pernaté domácí zvíře, které budou komunikovat s lidmi , ukázat lásku , učit se triky a dokonce i mluvit . Identifikační

Andulky jsou malé ptáky , které jsou členy rodiny papoušek . Jejich peří jsou barevné , a může být zelená, červená , modrá , žlutá, oranžová nebo fialová . Ocasy některých druhů papoušků jsou krátké a hranaté , zatímco ostatní druhy mají dlouhé špičaté ocasy . Jeho zobák je v jedné rovině s jeho tvář , zakřivený ve stejném obrysu jako jeho obličeje a hlavy .
Funkce

Andulky jsou velmi populární domácí zvířata . Andulka nebo andulka andulka jenejpopulárnější pet papoušky . Jsou uznávány jako laskavý a inteligentní ptáci . Bungie se dá naučit triky a budou provádět akrobacii pomocí malých žebříky a houpaček . Mohou se naučit mluvit , a jsou snadno zkrotit v zajetí . Samec Bungie patch kůže nad zobáku je modrá , zatímco žena Bungie je nahnědlá . Tato oblast kůže se nazýváCere .

Vlastnosti

žena andulka obsahuje průměrně pět vajec . Vejce se o 18 až 20 dny klubat. Andulka může žít 10 let a více , a někteří v zajetí žili déle než 30 let . Jejich hlavní jídlo se skládá ze semen a plodů . Ve volné přírodě některé typy andulka , aby jejich hnízda v křoví , a někteří , aby byly v korunách stromů .
Typy

Jeden druh andulka jeetiopský , který jemalý africký papoušek . Největší andulka jebřidlicovitý hlavou andulka z Indie , Thajska a Laosu . Visící papoušek jemalý pták nalezený v jihovýchodní Asii , který spí visí ze stromu vzhůru nohama . Jedinými druhy papoušků nativní na východě Spojených států, bylCarolina papoušek , který je nyní zaniklý .
Úvahy

Carolina papoušek byl považován zazemědělský hrozbu , a to aktivně sleduje zemědělci . Bylzelený pták , s žluté a oranžové hlavy . Carolina andulka intenzivně krmena jablka , kukuřice a obilí . Co především nervy zemědělců bylo, žeCarolina andulka by často zničí a odpady ovoce , aby se vnitřní semen . Obchodní kloboučnické také honil ptáka , pomocí své barevné peří , aby klobouky žen . Zavedení včel může také přispět ke ztrátě hnízdních oblastí na ptáka . 1860Carolina papoušek byl zřídka viděn mimo Floridy a 1920 byl považován za zaniklý .

Copyright © www.421948.com