Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> ptactvo >> Se vztahuje na ptactvo >> 

Proč Můj Ptáci Bite navzájem tvář ?

Stejně jako jakékoliv jiné zvíře , nebo jiné zvíře , ptáci mají zvláštní zvyky a chování, které se mohou zdát zvláštní , aby lidské bytosti . Možná víc, než ostatní domácí zvířata , vzhledem k povaze jejich uvěznění , ptáci vypadají více iracionální a podrážděnosti v jejich chování . Pochopení toho , proč ptáci jednat tak, jak vám může pomocimajitel pták vytvořit lepší prostředí pro ně . Územní

Stejně jako ryby v akváriu , ptáci ve vězení mají tendenci šikanovat a vyhrožovat jeden druhému , někdy do té míry, aby show útoku prokázat svou převahu nad ostatními ptáky . Některé druhy ptáků jsou známy jako silně teritoriální , jako Korely , a tyto druhy jsou více pravděpodobné, že ukáže sílu v přítomnosti jiných ptáků , které sdílejí své místo .
Stres

V uzavřených prostorech , v závislosti na velikosti ptáka , jeho životní podmínky a strava ,pták se může stát velmi podrážděný a vystresovaný . To často vede k hašteření mezi ptáky v nepřítomnosti vývody vydání nebo vnějších podnětů , z nichž kousání a škrábání dochází výrazněji .
Sexuální agrese

při ptáků do tepla , mají tendenci k zobrazení ritualized násilí , a to zejména v přítomnosti žen ptáků . Kousání a klování mezi válčícími samců ptáků jesoučástí tohoto displeje , a mnoho majitelů překroutit tento souboj jako bojovat až do smrti , což je vzácné ptáky dělat .


Mladí ptáci
< br >

Jako většina dětských zvířat , dětské ptáci mají lhůtu orální fixaci , ve kterém prozkoumat jejich prostředí do té míry , že mohou s jejich úst . Dětské ptáci kousat tváře ostatních ptáků z hravosti a zvědavosti , nebo vyjádřit nespokojenost .

Copyright © www.421948.com