Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> ptactvo >> Se vztahuje na ptactvo >> 

Jak se staví páv Coop

Páv je nejlépe známý pro mužskou impozantní ocasní peří , volal jeho vlak . Tím se dívá sám, tato velkolepá stvoření zdánlivě zaslouží žít jako král , ale ve skutečnosti je jeho domov potřebuje více substance než styl. Můžete vyrábět jednoduché páv družstva během víkendu s několika nástroji a materiály jsou k dispozici na každém řezivo dvoře nebo železářství .
Co budete potřebovat
měřicí páska
Spray paint
osm 4 -by -4 trámy , 8 stop dlouhé
Post -ti jamkové bagr
drátem farma oplocení , 6 stop vysoký Spojené kuře drát
Štípací kleště
Large plotové základy
Staple pistole < br > J- háčky
J - hook kleště
premade kovová vrata s hardwarem
40 - libra pytel cementu
5- galon kbelík
Malé lopatu
Level
návod
místo k hřad
1

Měření , kde bude postavena vaše páv coop . Použití barvy ve spreji vytáhnout vaše měření , na zemi. Coop by měla být menší než 10 stop od 10 stop za jednu páva .
2

Použití post - jamkové bagr , kopat čtyři rohové otvory 2 stop hluboké , vzdálených od sebe podle rozměrů , které jste stanovena nacoop bude mít .
3

Změřte vzdálenost mezi otvory , které jste právě vykopali . Na třech ze čtyř stran , s výjimkou stranu, která bude na přední straně družstva , označte přesný střed mezi rohovými otvory se sprejem . Pokud váš coop je 10 stop o 10 metrů, by měla být vaše tři barvy značky je 5 stop od obou otvoru.
4

vykopat díru 2 -noha v každé ze tří barev značek .
< br > 5

Změřte premade bránu . Pro standardní 4 - noha - o - 4 - noha drátěný brány , je třeba sáhnout jeden další otvor podél přední straně klece , 4 stop z rohu . Například: Pokud chcete, aby vaše vjezdová vrata v pravém předním rohu , budete dřez dřeva 4 stop od pravého předního rohu podél přední části klece . Používejte bránu jako vodítko , aby vám dostatek prostoru pro závěsy . Označit tento otvor stránky s barva ve spreji . Budete zavěšení premade bránu mezi rohový dřeva a řeziva budete dřez v místě otvoru , který jste právě označené.
6

Pomocí post -ti jamkové bagr , kopat poslední díru na značku , které jste právě udělal . Umístěte trámy , jeden po druhém , do otvorů , které jste vykopali .
7

Mix cement , podle pokynů . Máte-li míchání v kbelíku , přidejte připravené mix cement nejprve udělat důlek v prášku a přidejte vodu podle návodu pro cement balení. Smíchejte s zednickou lžící nebo malou lopatu . Pokud používáte kolečko , nejdříve přidejte vodu , pak ready- mix , dle návodu .
8

Vyplnit díry , s trámy v nich , s cementem . Použijte úroveň , aby se ujistil , že jste umístili trámy tak, aby byly olovnice nebo svisle rovně. Nechte Cement přes noc ; bude léčit po dobu několika dnů .
9

Hangbrána , pomocí přiloženého hardwaru , mezi příslušnými dřeva v přední části klece .
10

Přidat oplocení , sešívání na každém dřeva v intervalu 2 palce . Odřízněte přebytečný oplocení s drátové řezačky . Odstraňte všechny roztřepené okraje.

11 < ​​p> Přidat drátěného pletiva na vrchol klece . Stapledrát na horní části každé dřeva. Zajistěte ho na stávající oplocení s J- háčky. V případě, že vodič je nedostatečná na délku a musí být dal dohromady vytvořit střechu , zajistit střešní dohromady s J- háčky .
12

Přidat drátěného pletiva do přední části klece , kdebrána nerozšiřuje . Řádně jej zajistěte pomocí sponek pistolí. To bude mít jiné ptáky od vstupu do družstva . Odstraňte všechny zubaté okraje, které mohou poranit páv , nebo vás , když vstoupíte do kurníku .

Copyright © www.421948.com