Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> ptactvo >> Druhy ptáků >> 

Co žere Falcons

?Sokol jedravý pták , který má velmi málo predátorů , jak sedí blízko k vrcholu potravního řetězce . Lidé , když nemají obvykle jíst sokoly , představují největší hrozbu pro sokola z jiných důvodů . Někteří ptáci a drobná zvířata se živí vejci a mláďata sokola . Falcon

Existuje celá řada druhů sokola našel po celém světě , včetně Prairie Falcon a sokola stěhovavého našel po celých Spojených státech a dalších oblastí Střední , Jižní a Severní Americe . Sokol rodiny sdílejí společné rysy , jako je jejich dlouhá poukázal křídel a štíhlých ocasy . Nejrychlejší zvíře ,Sokol stěhovavý jebřidlicově šedá barva . Sokol rodina není bohatá na celém světě, protože z velké lovecké oblasti potřebné pro každý chovný pár sokolů a vzdáleného útesu top hnízdiště sokola . Sokol loví v jiných ptáků honí je do vzduchu a zachytit je na zemi ,pták také živí malými savci , včetně myší , skunky a hmyzem.
Owl

Jedním z hlavních predátorů v sokol rodiny jevelký rohatý sova , která se nachází v celých Spojených státech . Sova má tendenci se živí mláďata sokola rodiny a ukradne vejce jídlo . Velký rohatý sova lze identifikovat velké chomáče peří běžně vyskytují na hlavě sovy ve tvaru rohů . Vedle sokolů ,pták také živí jiných ptáků a malých zvířat , který trhá na malé kousky pro snadnější krmení . Po krmení ,velký rohatý sova vyzvrátí nestravitelné části svého jídla , jako jsou kosti a peří , podle New Hampshire veřejné televizi .
Zvířata

kuřat a vajec z sokola jsou také jeden řadou malých zvířat nalezených přežívající v podobných stanovištích jako sokol . Prairie Falcon , běžně vyskytují v západních státech často ztrácí mláďat a vejce na kojoty , psy , jezevci , Bobcats , orli a sovy . Sokol stěhovavý je často loveni mývalové a jiných malých zvířat , kdy v kuřecích a vaječných fázích života .
Humans

Lidé jsounejvětší jediná hrozba přežití sokola obyvatelstva po celém světě , v souladu s US Fish and Wildlife Service . Hrozba lidmi na sokoly je zaměřena na zničení biotopu ptáka a otravy přes pesticidy a insekticidy . Lidé také lovit sokoly a ukrást vejce sbírek . Mladí sokoli jsou rovněž pořízena lidí pro vzdělávání v oblasti antického umění sokolnictví .

Copyright © www.421948.com