Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> ptactvo >> Druhy ptáků >> 

Jak identifikovat ptačího zpěvu v New Hampshire

Ptáci komunikují mezi sebou prostřednictvím písní . Tyto složité kombinace vocalizations jsou obvykle používány mužskými ptáků v době, kdy jak vytvořit a později bránit jejich území , stejně jako k přilákání partnera . Ptáci obvykle zpívat z posazený pozice , i když se také občas zpívat během letu . Tyto letové písně jsou často kombinovány s jednotlivými letovými vzory . Mladí ptáci , které byly dosud vyvinuty jejich letky zpívat písně, které jsou nesouvislé , ale které rozvíjejí jako ptáci dospívají . Ptáci nalezené v New Hampshire jsou identifikovatelné podle jejich písní , které jsou specifické pro jednotlivé druhy ptáků . Pokyny dovolená 1

Identifikujte americký robin jeho hudební skladby, což jeznámý zvuk v New Hampshire v průběhu jara . Píseň amerického robin se skládá z řetězce 10 nebo tak jasné píšťalky . Tyto zvuky jsou obvykle popisován jako " vesele , rozveselit , rozveselit , vesele , rozveselit " zvuk . Zvuky jsou dodávány v pravidelném rytmu , i když slabiky může stoupat i klesat v hřišti . Robin zpravidla pozastaví mezi písněmi . Píseň The American Robin je obvykle rychlejší úsvitu . Opakoval " cvrlikání " zvuk, který se objeví v objemu je často slyšet stejně . Tento druh může být viděn v otevřených zahrad , lesů a polí v celém New Hampshire .
2

Identifikujte Blue Jay jeho hudební " toolool , toolool " a " wheedleee , wheedelee " písně . Blue jay používá měkká nosní poznámky , když v těsné blízkosti svého partnera , a to zejména při krmení maté a stavbu hnízda . Tento druh se vyskytuje nejen v listnatých lesích v New Hampshire , ale v obytných oblastech. Blue jay se nachází v letních měsících v New Hampshire .
3

Identifikujte kardinál jeho " Purdy Purdy Purdy ... whoit , whoit , whoit " píseň . Další song připomíná zvuk " co - cheer , co - jásot ... wheet , wheet , wheet , wheet " . Kardinálové se nacházejí po celém New Hampshire a žijí především na okrajích lesů nebo na vegetaci v zahradě kolem domu . Samec kardinál agresivně brání své teritorium .
4

Určete americký stehlík jeho pronikavý canarylike písní , které si můžete poslechnout v průběhu časného jara a koncem léta , kdy se ptáci hnízdí . První písně jsou poněkud nesourodý a kontinuální , ale písně během hnízdění jsou krátké a přesné . Píseň The American Stehlík jeřada lehkých náhodných zvuků, které zní jako " na -Chek - oree . " Během letu ,píseň je přerušovaný " tee - dee - de - dee " zvuk . Můžete najít tento druh po celém New Hampshire zahrad , polí , údolní nivy a sadů .

Copyright © www.421948.com