Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> ptactvo >> Druhy ptáků >> 

Jak Zvýšit kakadu

V kakadu sdílí určité vlastnosti se svými bratranci papoušků , jako zakřivený zobák a 2 dopředu a dozadu prsty . Ale může , jak mnozí majitelé kakadu říct , že je místo, kdepodobnost končí . Plyšové kakadu vyžadují více pozornosti než ostatní papoušci . Přečtěte si tipy níže pro informace o tom, jak získat tyto velké , chocholatý členy rodiny papoušek . Pokyny dovolená 1

Zakryjte si uši . Kakadu rádi skřehotání , a nechá sepiercing křičet alespoň dvakrát denně . Z tohoto důvodu by měla byt obyvatelé se vyhnout volbě kakadu jako domácího mazlíčka . Je také doporučeno, aby alespoň jedna osoba zůstat doma s kakadu v daném okamžiku , takže to nenídobrá volba pro jednotlivé lidi , a to buď .
2

Hrát s vaší kakadu . Jsou přátelské , společenské ptáci a budou zpívat , skřehotání a flutter kolem své klece , aby vám věnovat jim pozornost . Šťastný a úmyslné , oni nereagují dobře na disciplíně . Kakadu pracují nejlépe s spontánních typy .
3

žít v jednom domě na dlouhou dobu . Kakadu , jako je stabilita a konstantní pendluje mezi domovy a majitele ruší je .
4

Udržujte kakadu mimo dosah malých dětí bez dozoru . Kakadu mají ostré zobáky a drápy . Milují hrát, ale bude nervózní , zda se děti dráždit , nebo se k nim chovat hrubě .
5

Kupte si kakadu spoustu hraček , aby je obsazené . Na rozdíl od mnoha jiných ptáků , kakadu je třeba velké , propracované hračky a velkou klec . Mají rádi, aby se hračky od sebe , takže být vědomi při nákupu hračky pro ně . Mnoho webových stránek , jako je all4birds.com , prodávat hračky speciálně pro kakadu .
6

Feed vaše kakadu vařená zelenina jako zelené nebo hnědé fazole , kukuřice , mrkev a rýže . Také jíst ovoce , s výjimkou avokáda , který je toxický pro ptáky . Dokonce i sýr a kousky vařená vejce mohou být přidány do jejich stravy .
7

Trénujte kakadu provádět triky . Mohou se naučit tančit , hrát přetahování lanem , lezení po žebřících , i kolečkové brusle . Začněte trénovat své kakadu jako dítě tím, že mu sednou na ruce .

Copyright © www.421948.com