Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> ptactvo >> Druhy ptáků >> 

Jak zjistit, pštros z emu

Mnoho lidí si myslí , že slova " pštrosí " a " emu " jsou vzájemně zaměnitelné popsat stejného ptáka , ale ve skutečnosti , pštrosi a emu jsou dvě různá zvířata . Ačkoli oba mohou běžet velmi rychle a postrádají schopnost létat , existuje několik rozdílů , které vám umožní snadno určit, pštrosa z emu . Pokyny dovolená 1

Navštivte ptáka ve svém přirozeném prostředí . Pokud se setkáte s nelétavý , rychlý pták v Africe , je pravděpodobné, že jepštros . Pokud uvidíte pouze podobnou zvíře v Austrálii , pravděpodobně jste objevili emu .
2

Podívejte se na nohou ptačích . Pokud vidíte tři prsty , je toemu . Přítomnost dvou prstů ukazuje na pštrosa . Ve skutečnosti ,pštros jejediný pták, který má dva prsty .
3

Změřte výšku ptáka . Pokudpták dorůstá až do 8 stop vysoký , jepštros . Pokud to vrcholí na přibližně 6 stop vysoký , je toemu . Dospělý emu lze dosáhnout jen asi 75 procent z výšky plně pěstuje pštrosí .
4

Race ptáci proti sobě . Pštros by pravděpodobně vyhrál , vzhledem k tomu , že může dosáhnout maximální rychlosti 40 mph ve srovnání s osobní rekord EMU ze dne 30 mph .
5

Zkontrolujte peří ptačích . Pokudpták má měkké , nadýchané peří , které jsou uhlově černé nebo bílé na křídlech a ocasu ,zvíře jepštros ( a s největší pravděpodobnostímuž ) . Pokud má zvíře hrubé tmavé hnědé peří a poněkud holou hlavu , pak je toemu .
6

Podívejte se na nabídku v restauraci . Pokudnelétavý pták jespeciální dne , je to s největší pravděpodobnostípštros .

Copyright © www.421948.com