Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> ptactvo >> Druhy ptáků >> 

Jak najít Turecko Skladby

Divoké krůty jsou velké zvěře domácí v southeastern Spojené státy . Zatímco většina lidí ví, Turecko jako chutné díkůvzdání uspávací ,pták je takévelmi zábavné zvíře sledovat a lovit . Jeho výrazné vzory dráhy , aby bylo snadné určit , ale jeho lidské - opatrný způsoby mají tendenci věci komplikovat . Postupujte pár kroků k úspěšnému sledování krocana ve volné přírodě . Pokyny dovolená 1

o krocana . Zatímco Turecko osobitý vzhled a volat , aby bylo snadné rozpoznat , jeho chování by mohl dělatptáktrochu složitější najít . Naučte se co nejvíce o krůtí chování, takže můžete interpretovat znaky a najít krůty stopy .
2

Sledujte v zajetí nebo domácí krůty . Take houser na krůt chovaných v zajetí , aby viděli, jak jejich chování opustit různé druhy stop . Věnujte pozornost všem značení na zemi a pořizovat fotografie pro srovnání .
3

cestě k prostředí, ve kterém žijí , krůty. Wild Turkey je původem z jihovýchodní USA , alepták byl zaveden i do dalších míst, jako jsou Kalifornie . Najít dubové lesy, borové lesy a pastviny najít krocana stopy .
4

Podívejte se na krůtí stopy . Turecko noha zanechávájedinečné označení ze tří řádků rozmístěných kolem malého kruhového visacím tisku . Mějte na paměti , když se podíváte na krůtí stopy , že ostatní značky , jako je vyšší čtvrtý prst a zobák značek může zakrývatznačení .
5

Poslouchejte pro ptáky . Spolykat a páření volání Turecko je hlasité a podivné a může sloužit jako dobrý průvodce na to, kde by mohlokrůtí opustil stopy .

Copyright © www.421948.com